Bir Hülya Avşar Sohbeti İlk Bölümünde Neler Yaşandı?

Hülya Avşar'ın yeni programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti" Star Tv ekranlarında yayına başladı. Hülya Avşar'ın ilk konuğu yapımcı Acun Ilıcalı oldu.

Bir Hülya Avşar Sohbeti İlk Bölümünde Neler Yaşandı?
Bir Hülya Avşar Sohbeti İlk Bölümünde Neler Yaşandı? Muharrem USLU

Bir Hülya Avşar Sohbeti

 

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan sohbet ve söyleşi programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti" ilk programını dün yaptı. Hülya Avşar'ın ilk konuğu tanınmış yapımcı Acun Ilıcalı oldu. İş hayatından özel hayatına kadar tüm konuların konuşulduğu programda ufak bir de tartışma geçti.

"O zamanlar buralara gelmek hayaldi"

Hülya Avşar'ın Acun Ilıcalı'nın sektördeki durumuyla iligili konuşması üzerine Ilıcalı şu açıklamayı yaptı: "Kendi çevremdeki arkadaşlarım bana hiç değişmedin derler. Muhabirken spor müdürümüz İlker abinin maaşını duymuştum, "maaşa bak, biz o maaşı rüyamızda görürüz" dedim. O zamanki maaşım benim 100 dolardı. Çünkü denenmek üzere alınmıştım. Normal maaşım yoktu sonra normal maaşa geçince çok sevindim. 2 bin TL alıyordum. İlker abi o zamanlar 10 bin dolar alıyor. İlker abi gibi olayacağımı düşünüyordum. Hayal etmek falan bile söz konusu değildi"

 

"SANA GICIK OLDUM"
 

Yetenek Sizsiniz juri üyeliği koltuğunda oturan Avşar, o dönemde patronu olan Ilıcalı'ya, "Sen benim patronum olduğun zaman keyifliydi fakat gıcık oldum sana. Çünkü patron olunca her şeyi benden daha iyi yaptığını falan zannettin." dedi. Ilıcalı ise şöyle yanıt verdi: "Öyle bir şey yok. Öyle birşey hissetmedim hiç, hissettirmedin diyelim. Bu işi senden iyi yapıyorum. İkimizinde iyi olduğu konular var. Halktan biri olduğum için yaptığım programlarda sıcak geldim. Onlarda beni evlerine kabul ettiler bu sayede çok seyredildim. Sen bir yıldızsın seninle ben aynı durumda değiliz. Ben onlardan biriyim sen onlardan biri değilsin."

 

Hülya Sordu: Neden Hep Aynı Ekiple Çalışıyorsun?

 

"Samimiyet olarak yükseldiğim insanlardan vazgeçmiyorum. Psikolojik durumum bu, çocukluğumdan beri böyle. Geçenlerde lise arkadaşlarımla birlikte Dominik'teydim. Kendi dünyamda zaten yeteri kadar kalabalığım. Yanımda çalışan ana kadronun hepsi benim eskiden tanıdığım insanlar, onlarla çalışmak bana güven veriyor. Kendi arkadaşlarımla başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak istiyorum."
 

"Çocuklarımın Kendi Ayakları Üstünde Durmasını İsterim"

"Elimden geldiğince, karşı taraftan aldığım enerjiye göre iyi bir babayım. Kızlarım, benim hayatımın çok önemli bir parçası. Etrafta lanse etmesemde onlar bunu bilirler. Büyük kızımın rahmetli anneannesi çok değerli bir insandı. Ondan çok destek aldık. Benim kızlarım babalarının tatlı otoritesini üzerlerinde hissedip farklı olacaklar. Gözüm her dakika çocuklarımın üzerinde olur. Çocuklarımın Acun Ilıcalı'nın kızıyım diye bir yerlerde hava atmasını istemem. Kıyamıyorum bazen televizyona çıkartıyorum zaten görünüyorlar"​

 

Survivor İçin Titizlikle Çalışıyoruz

"Survivor 2017 şimdiye kadar kurduğumuz en güçlü gönüllü ve ünlü takımı oldu. Altı ay uğraştık. Çok mutluyum, hayallerimiz gerçekleşti çünkü. All Star hariç All Star başka bir şeydi. Seçmeye senide (Hülya Avşar) çağırdım çünkü senin gözün benim için çok önemli."

 

O SES YUNANİSTAN

"O Ses Yunanistan yapıyoruz. 49 share aldık. Survivor Yunanistan'la geliyoruz. Seçmelerine çok deli bir tip geldi, "beni almak zorundasınız" dedi. Biz birbirimize bakıyoruz eğildi "alacaksınız" dedi. "Bu programı bensiz yapamayacaksınız" dedi ve çıktı. Dedim ki "bu kesin Türkleri de sevmiyordur". Çağırdım geri "Türkleri seviyor musun sevmiyor musun" diye sordum. Çünkü maçlarda gördüğümüz fanatik Yunanlılar tarzında bir tip. "Çok açık konuşacağım seninle, sevdiğim Türk arkadaşlarım var ama genelde pek sevmem" dedi. Açık sözlülüğü hoşuma gitti bir aldım."

  •  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...