Oscar'daki Yanlış Ananons Skandalının Sorumlusu Bulundu

89.Oscar Ödül töreninde yaşanan tarihi skandala imza atan kişi belli oldu. 2017 Oscar ödül töreninde yanlış zarf olayının sorumlusunun 32 yıllık çalışanları Brian Cullinan olduğunu duyuruldu.

Oscar'daki Yanlış Ananons Skandalının Sorumlusu Bulundu
Oscar'daki Yanlış Ananons Skandalının Sorumlusu BulunduMuharrem USLU

Oscar'daki Yanlış Ananons Skandalının Sorumlusu Ortaya Çıktı

2017 Oscar Ödülleri Töreni'nde yaşanan yanlış ödül skandalının sorumlusunun,  şirketin emektar çalışanı Oscar'da oylama sürecini yürüten Brian Cullinan olduğu ortaya çıktı.

PwC'den yapılan açıklamada, "Cullinan, en iyi film ödülü zarfı yerine, yanlışlıkla en iyi kadın oyuncu ödülünün yedek zarfını Warren Beatty ve Faye Dunaway'a verdi. Hata oluştuğu zaman, durumu düzeltmek için protokoller, Cullinan veya partneri (Martha Ruiz) tarafından çabucak takip edilmedi" denildi.

32 Yıllık Emektar Çalışan

89. Oscar ödül gecesinde en iyi film Oscar'ını kazananın önce La La Land olarak açıklanması ardından  Moonlight olarak düzeltilmesi oscar tarihinin en büyük skandalı olarak atfedilmişti. Yapılan hata kısa sürede düzeltilse de yaşanan olay hafızalarda yer etti.  Yavaş hareket etmekle suçlanan emektar çalışan yanlış zarf verdiği için büyük bir karışıklığa neden oldu.

 

İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!