28 Şubat 20. Yılını Andı!

Eğitimci Yazar Ufuk Coşkun 28 Şubat ile ilgili değerlendirmelerini paylaştı. İşte detaylar...

28 Şubat 20. Yılını Andı!
28 Şubat 20. Yılını Andı!

28 Şubat'ı 20. yılında değerlendiren Eğitimci Yazar Ufuk Coşkun konu ile ilgili görüşlerini şu açıkladı: 

 

"Bugün Meclis'te başörtülü milletvekilleri var. Ne oldu? Meclisin çalışması mı aksadı? Artık başörtülü bir bakanımız var. İmam hatip mezunu cumhurbaşkanı oldu. Ne yaptı? Ülkede şu an şeriat yasaları mı hakim?"

 

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde üniversitenin Konsey Başkanlığınca düzenlenen programa konu olan Gazeteci Yazar Şüktü Sak'da Türk milletinin en büyük zaafının darbelerle yüzleşmemesi olduğunu belirtti. Eğer zamanında olması gerektiği gibi darbelerle yüzleşilseydi belki en son yaşadığımız 15 Temmuz darbe girişimini 17 Aralık'ı yaşamazdık diye konuşmasına devam etti.

 

Ufuk Coşkun ise ülkemizde yapılan darbelerin bölücülük ve irtica olmak üzere 2 ana temel üzerinden yapıldığını vurgulayarak şu şekilde konuştu: 


"Amaçları bölücülük kisvesi altında bütün farklı kesimleri çatıştırmak, onları birbirlerinden uzaklaştırmak. Ne kadar uzaklaşırsak, ne kadar birbirimizden nefret edersek o kadar onların nüfus alanı genişliyor ve ülkenin iplerini çok rahatlıkla ele alabiliyorlar. Utanmadan bize demokrasi ve hukuk dersi vermeye kalkıyorlar. 'Hukuksuz bir ülkede yaşıyoruz' diyorlar şu anda. Bugün Meclis'te başörtülü milletvekilleri var. Ne oldu? Meclisin çalışması mı aksadı? Artık başörtülü bir bakanımız var. İmam hatip mezunu cumhurbaşkanı oldu. Ne yaptı? Ülkede şu an şeriat yasaları mı hakim?"

"200 Müslüman subay bir gecede uzaklaştırıldı"

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi