Bosch Servis Güvencesi

Bosch marka elektronik cihaz satın alırken aslında bosch servis güvencesi de satın almış oluyorsunuz.

Bosch Servis Güvencesi
Bosch Servis Güvencesi Yeni Kalem

Bosch marka elektronik cihaz satın alırken aslında bosch servis güvencesi de satın almış oluyorsunuz. Sahip olduğunuz bosch marka cihazlarınız arıza yaptığında bir telefon ile arıza kaydı oluşturabildiğiniz, en kısa süre de evinize kadar gelen teknik ekibe cihazınızı güvenerek teslim edebildiğiniz bir servis olan İzmir bosch servisi tüm İzmir genelinde servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ve kurumsal bir servis ağına sahip olan Bosch markasının güvencesi ile hizmet veren İzmir bosch servisi tüm ilçelerde ilçe bazlı olarak da sizlere servis hizmeti vermektedir.

İster beyaz eşya grubu, iklimlendirme sistemleri isterse ses ve görüntü sistemleri olsun arıza yapan her hangi bir cihaz için internet üzerinden veya telefon yardımı ile arıza kaydı bırakabiliyorsunuz. Bırakmış olduğunuz arıza kaydı için Buca bosch servisi olarak Buca ilçe sınırlarına, Bornova bosch servisi olarak Bornova ilçe sınırlarına kısa süre de hizmet veriyoruz. Alanında tecrübeli ve deneyimli olan teknik ekibimiz evinize kadar gelerek cihazınızı sizden teslim alıyor. Teslim alınan cihaz üzerinde yapılan incelemeler ile arıza kaynağı ve nedeni tespit edilerek size bilgi veriliyor.

Onarım maliyeti veya zorunlu ise parça değişim maliyeti size bildirilip onay alındıktan sonra tamirat işlemi yapılıyor. Cihaz çalışır hale getirildikten sonra evinize kadar getirilip teslim ediliyor. Bornova bosch servisi olarak bosch marka tüm cihazlar için aynı standartlarda servis hizmeti veriyoruz.

https://izmirboschteknikservis.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi