Cilt Tonunuz ve Yüz Şekliniz İçin Doğru Takıyı Nasıl Seçersiniz?

Satın almak için doğru gümüş takı ürünlerini seçmek kafa karıştırıcı bir deneyim olabilir. Denenmiş ve gerçek bir başarı yöntemi kullanarak işinizi kolaylaştırın.

Cilt Tonunuz ve Yüz Şekliniz İçin Doğru Takıyı Nasıl Seçersiniz?
Cilt Tonunuz ve Yüz Şekliniz İçin Doğru Takıyı Nasıl Seçersiniz? Yeni Kalem

Satın almak için doğru gümüş takı ürünlerini seçmek kafa karıştırıcı bir deneyim olabilir. Denenmiş ve gerçek bir başarı yöntemi kullanarak işinizi kolaylaştırın. Mücevherinizi yüzünüze ve ten tonunuza uydurmak, sizde mükemmel görünen parçaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Cilt Tonunuza Göre Doğru Takıyı Seçmek

Cilt tonunuzu belirleyin. Hangi cilt tonuna sahip olduğunuzu belirlemenin iki güvenilir yolu vardır. Birincisi damarlarınızın rengine bakmak. İkincisi cilt renginize dikkatlice bakmak ve değişimini düşünmektir.

Damarlarınız mavi ise soğuk bir cilt tonunuz vardır. Saçınız muhtemelen sarı, koyu kahverengi veya siyah. Gözleriniz büyük olasılıkla açık mavi veya kahverengidir. Kolayca yanarsanız veya cildiniz solgun bir gölge veya kızarıklık belirtileri gösteriyorsa, bu kategoriye girersiniz.

Damarlarınız daha yeşil ise, sıcak bir cilt tonunuz vardır. Saçlarınız muhtemelen kırmızı veya açık sarı. Gözleriniz büyük olasılıkla parlak mavi, yeşil veya eladır. Kolayca bronzlaşıyorsanız veya cildiniz espresso rengindeyse sıcak bir tonunuz olduğunu da söyleyebilirsiniz. Cildinizde bariz kızarıklık yoksa nötr bir cilt tonunuz vardır. Nötr cilt tonları serin cilt tonu kategorisine girme eğilimindedir.

Cilt Tonunuzu Doğru Mücevherle Eşleştirin

Artık cilt tonunuzun ne olduğunu bildiğinize göre, sizde en iyi gözükecek mükemmel bir gümüş için tonunuzu doğru değerli taş ve mücevher metal renkleriyle eşleştirebilirsiniz. Soğuk cilt tonu kırmızı, mor ve mavi değerli taşlarla en iyi uyumu sağlamaktadır. Kırmızı taşlar yakut, garnet ve turmalin içerir. Mor taşlar ametist, florit ve safir içerir. Mavi taşlar mavi safir, topaz ve akuamarini içerir.

Soğuk ten tonu beyaz metallerle de en iyi şekilde uyuyor. Bunun örnekleri gümüş kolye olabilir. Sıcak ten rengi sarı, turuncu ve yeşil renkle en iyi görünür. Sarı / altın taşlar sarı safir, sitrin ve zirkon içerir. Portakal taşları arasında spessartite garnet, imperial topaz ve ay taşı bulunur. Yeşil taşlar, zümrüt, yeşim ve peridot içerir. Sıcak ten rengi sarı metallerle de en iyi şekilde uyuyor. Bunun örnekleri özellikle bakır ağırlıklı bir gümüş olabilir.

https://milenisilver.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi