YEREL
Giriş Tarihi : 02-03-2017 22:43   Güncelleme : 02-03-2017 23:09

Şantajla 200 kişinin Tecavüzüne Uğradı

Aydın'da 17 yaşındaki S.K. 3 yıl önce ablasının erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğradı. Görüntülerini çeken tecavüzcü tarafından şantaj yoluyla 3 yıl boyunca kullanıldı.

Şantajla 200 kişinin Tecavüzüne Uğradı

3 Yılda 200 Kişi Tecavüz Etti

3 yıl önce Sercan S.'nin tecavüzüne uğrayan 17 yaşındaki genç kız  Serkan S.'nin pis oyunlarına alet oldu. Tecavüz sırasında çıplak görüntülerini çeken Serkan S. şantaj yoluyla kullanmaya başladı. Başka insanlara da para karşılığı pazarlanan genç kız hamile olduğu öğrenilince skandal olay ortaya çıktı. Ortaya çıkan skandalda 6 kişi tutuklandı.

"Köpek Verecem Bahanesiyle Kandırdı"

ORtaya atılan iddialara göre Sercan S., kız arkadaşının kardeşi olan Mustafa Kiriş Ortaokulu öğrencisi S.K.'yi, 2014 yılında köpek verme bahanesiyle TOKİ Konutları'ndaki evine götürdü. Sercan S., burada S.K.'ya tecavüz etti. S.K.'nın çıplak görüntülerini çeken Serkan S., üç yıl boyunca S.K.'yı tehdit ederek yaklaşık 200 kişiye para karşılığı pazarladı. Üç yıl boyunca birçok farklı kişi tarafından sürdürülen tecavüz olayı, S.K.'nın hamile kalmasıyla ortaya çıktı.

İlçe Ayağa Kalktı

Karın ve bel ağrısı şikayetiyle hastaneye giden S.K.'nın dört aylık hamile olduğu anlaşıldı. Evli olmayan genç kız durumu Sağlık görevlileri aracılığıyla polise bilgi verdi. S.K., psikolog eşliğinde verdiği ifadede, yaşadıklarını tek tek anlattı. Şikayetçi olduğu Sercan S., Onur Y., Nail K., Oğuzhan Ö., Mehmet C. ve Çağlar D., polis tarafından yakalandı. Olayın ilçede duyulması üzerine halk ayağa kalktı yaşananları kınadı.

 S.K. verdiği ifade de kan donduracak şeyler anlattı;  "Kendileri cinsel ilişkiye girdikten sonra her seferinde yanlarında getirdikleri üçüncü, dördüncü şahıslarla da ilişkiye girdiriyorlardı. Elimizde Sercan S. ile ilişkiye girdiğin görüntüler var diyerek, sürekli beni tehdit edip, zorla ilişkiye girdiler. Bazı zamanlar bu kişiler, biz cinsel ilişkiye girerken izliyorlardı. Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı, lise çağındaki kişiler de vardı. Ters ilişkiye girenler oldu. Ayrıca isimlerini bilmediğim, bazılarını görsem tanıyabileceğim, hatırlamadığım evlerde, arabalarda, Çine yolu üzerinde ve Tralleis Üç Gözler mevkisindeki ıssız yerlerde ilişkiye giren, 200'e yakın şahıstan şikayetçiyim." dedi.