Deniz İşletmeciliği Gözetim Hizmetleri

Deniz taşımacılığında yer alan tüm işletmelerin prosedürlere ve standartlara uygun olarak çalışması, taşımacılık yapması için Deniz, Ulaştırma, ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelikler ile bağımsız gözetim firmalarından yardım alabiliyorsunuz.

Deniz İşletmeciliği Gözetim Hizmetleri
Deniz İşletmeciliği Gözetim Hizmetleri Yeni Kalem

Deniz taşımacılığında yer alan tüm işletmelerin prosedürlere ve standartlara uygun olarak çalışması, taşımacılık yapması için Deniz, Ulaştırma, ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelikler ile bağımsız gözetim firmalarından yardım alabiliyorsunuz. Yapılan çalışmalarda tarafların imzalamış olduğu sözleşmelerden doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesi, yapılan taşımacılık işlemlerinin her safhasının uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleşmesi için profesyonel olarak sizlere gözetim ve denetim hizmetleri sunuyoruz. Yapmış olduğumuz denetim, gözetim ve survey hizmetlerinde ISO standartlarını baz alıyor, sahip olduğumuz teknik personel ve laboratuvar ile sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Bünyemizde görev alan gözetim ve denetim elemanları; sevkiyat başlamadan önce, nakliye sırasında, yükleme ve sevkiyat aşamalarında, boşaltma ve boşaltma sonrası aşamalarda taşınacak ürünün kalitesini etkileyecek herhangi bir durumu belgeleme hizmeti verdiği için tüm tarafların gönül rahatlığı ile çalışmasını sağlamaktadır. Gözetim firması olarak temel amacımız alıcı firmanın, satıcı firmanın ve taşıyıcı firmanın çıkarlarını korumak, tüm çalışmaların dünya standartlarına uygun olarak yapılmasını sağlamaktır.

Denetim ve gözetim hizmetleri ile birlikte sunduğumuz survey hizmetleri ile sizlere her alanda profesyonel hizmet sunuyoruz. Gemi survey hizmetleri kapsamında gemi alım satımı için profesyonel ekspertiz hizmetlerinin verilmesi, gemi değer takdiri hizmetleri, gemilerin mevcut durumunun tespiti, hasar görmüş gemilerin hasar tespiti, hasar yönetimi hizmetleri ve bu hizmetlerin denetimi hizmetlerini veriyoruz. Gemi taşımacılığı alanında profesyonel olarak hizmet veren TurCert firması ihtiyacınız olan her detayı sizlere kusursuz bir şekilde sunuyor.

https://www.gozetim.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi