betgram kalebet

EPD Neden Yararlı ve Gereklidir?

Çevre derecelendirme araçlarının oluşturulmasında tanınırlığın arttırılması EPD Turkey konusundaki en önemli yararlardan biridir.

EPD Neden Yararlı ve Gereklidir?
EPD Neden Yararlı ve Gereklidir? Yeni Kalem

Çevre derecelendirme araçlarının oluşturulmasında tanınırlığın arttırılması EPD Turkey konusundaki en önemli yararlardan biridir. Küresel olarak çevre derecelendirme araçlarının oluşturulması, bir EPD'ye sahip inşaat ürünlerini giderek daha fazla tanımakta ve EPD ile ürünleri birleştirmek için ekipler tasarlamaya teşvik etmektedir.

Değişen Pazar İhtiyaçlarını Karşılamaya Hazırlık

Yeşillikten kaçınma: EPD ve bunların arkasındaki LCA'lar tutarlı kurallar kullanılarak geliştirilir ve bağımsız olarak doğrulanır, çevresel performansın beyanı için sağlam bir temel sağlar.

Daha sürdürülebilir ofisler ve diğer binalar inşa etmek için giderek daha güçlü bir durum söz konusudur. Bu sadece değere ilişkin bir prime eşit değildir ve işletme maliyetlerini düşürmez, aynı zamanda çalışanların üretkenliğini arttırır ve personelin hasta olduğu günler de azalır. Kurumsal kiracılar ve mal sahipleri daha belirgin hale geliyor ve bu faydaları gerçekleştirmek istiyor.

Benzer şekilde, ürünlerin çevresel performansı hakkında daha iyi bilgi şeffaflığı, tasarım ve / veya tedarik giderek daha fazla talep edilmekte veya istenmektedir. Ürünlerinin çevresel etkilerini anlayan ve bunun gösterilmesi için EPD Turkey sahibi üreticiler bu değişen ihtiyaçları daha kolay karşılayabilir ve sundukları fırsatlardan yararlanabilirler.

Bina Bilgisi Modellemesi (BIM)

Entegre tasarım ve BIM kullanımı için gelecekteki potansiyel, tüm yaşam boyu değerlendirmesi için tüm bina için daha fazla fırsat sağlar. Ürünleri için LCA'ları ve EPD'yi geliştiren üreticiler, gelecekte BIM'de bulunabilecek nicel verilere sahip olacak ve BIM'in daha fazla birlikte çalışabilirliği nedeniyle çevresel performansın daha hızlı ve daha ucuz bir şekilde değerlendirilmesine yönelik fırsatlara yol açacaktır.

http://www.epdturkey.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat