Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4. Zümrüdüanka Ödül Töreninde Konuşuyor

Yeşilay Çevre Örgütü tarafından verilen "Zümrüdüanka Ödülleri" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı törenle sahiplerini buldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4. Zümrüdüanka Ödül Töreninde Konuşuyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4. Zümrüdüanka Ödül Töreninde Konuşuyor Muharrem USLU

4.Zümrüdüanka Ödül Töreni Sahiplerini Buluyor 

Kültür sanat dünyasından spora, akademiden siyasete, medyadan sosyal sorumluluk projeleri alanına kadar toplam 9 kişi ve kuruma "En Yeşilaycı" unvanıyla verilen Zümrüdüanka ödül töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması ile başladı.

Yeşilay Çevre Örgütü tarafından düzenlenen Zümrüanka Ödül Törenlerinin bu yıl dördüncüsü düzenleniyor. Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'ın sporcu kimliği düşünüldüğünde Yeşikay'a olan desteği yadsınamaz bir hal almakta. Bu yıl dördüncüsü yapılan törene konuşmacı olarak katılan Erdoğan örgütün faaliyetlerine yönelik konuşma yapıyor.

Yeşilay Haftası kapsamında, "bağımlılıklardan uzak, sağlıklı yaşamı" misyon edinen, söz ve eylemleriyle bu mücadeleye destek veren kişi, kurum ve kuruluşlara verilen "Zümrüdüanka Ödülleri", Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle sahiplerini buluyor.

Geçtiğimiz Sene Ödül Alan Kişiler

Spor dalında milli basketbolcu Semih Erden'e, siyasette İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'a, sosyal sorumlulukta e-bebek'e, medyada Ayşenur Asuman Uğur'a, uluslararası dayanışma ödülünde BM Uyuşturucu ve Suç Ofisi’nin Uyuşturucu Önleme ve Sağlık Birimi Başkanı Gilberto Gerra'ya, akademide Prof. Dr. Recep Erol Sezer'e, sanatta 'Son Çıkış' dizisi adına oyuncu Deniz Barut'a, özel ödül dalında Diyanet İşleri Başkanlığı adına Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e ve Turkuvaz Medya adına Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak'a "En Yeşilaycı" ödülleri verilmişti.

Recep Tayyip Erdoğan; "Bağımlılıkla mücadelede kararlılığın sözünü verşyoruz ve herkesi söz vermeye devam ediyoruz."

Erdoğan "Milli ve yerli bir gençlik için herkesin gayret göstermesi şarttır Yeşilay bunu da yapıyor".

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor