Ekim Ayı Festivalleri ve Sergileri

Bomontiada Sanat Kompleksi, tüm bar ve restoranlarında, özellikle de büyük bir bira fabrikası olan Populist'te 3 Ekim - 6 Ekim tarihleri arasında üç günlük bir bira festivali düzenliyor.

Ekim Ayı Festivalleri ve Sergileri
Ekim Ayı Festivalleri ve Sergileri Yeni Kalem

Bomontiada Sanat Kompleksi, tüm bar ve restoranlarında, özellikle de büyük bir bira fabrikası olan Populist'te 3 Ekim - 6 Ekim tarihleri arasında üç günlük bir bira festivali düzenliyor. Menüde, İstanbul etkinlik aktiviteleri, bira, aynı zamanda küçük konserler ve her türlü diğer etkinlikler bulunuyor.

Filmekimi’nin 18. sayısı, kaçırılmaması gereken Ekim ayının popüler etkinliği olacak! Bu sonbahar festivalinde sinemaseverlerin en çok beklediği filmler de dahil olmak üzere uluslararası ve yerel film gösterimleri yer alıyor. Açıklanan projeli filmler arasında, bazıları Cannes de dahil olmak üzere prestijli festivallerde dünya prömiyerinde gösterilmiş yapımlar yer alıyor.

Caz Festivali'nin 29. Sayısı: 17 - 27 Ekim

İstanbul'daki Caz ​​Festivali'nin bu 29. sayısında, bu 11 günlük İstanbul etkinlik takvimi dahilinde 130'dan fazla sanatçı programa katılıyor. AkBank sponsorluğundaki festival, kuruluşundan bu yana sanat ve sanatçıları destekleyen Akbank'ın en eski kültürel ve sanatsal projelerinden biri. Bu Caz Festivali sırasında renkli ve yeni ritimler açısından zengin bir program bulacaksınız.

14 Eylül - 10 Kasım - İstanbul Çağdaş Sanat Bienali

Dünyanın en ünlü uluslararası çağdaş sanat bienallerinden biridir. İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) 1987'den beri İstanbul Bienali'ni düzenliyor. Venedik Bienali, São Paolo ve Sidney ile birlikte dünyanın en prestijli bienallerinden biri olarak kabul edilen İstanbul Bienali, “Yedinci Kıta” unvanı ile İstanbul etkinlik konser takvimine ek olarak bir sanat bombardımanı sağlıyor. 16. bienal şimdiden 2019'un kaçırılmayacak sanatsal etkinlikleri arasında. İstanbul Bienali 2019, Fransa'daki Montpellier Contemporain'in direktörü ve Tokyo'dan Paris'e Saray Müzesi'nin kurucusu Nicolas Bourriaud tarafından düzenlenecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi