betgram betgram

İngiltere Çalışma Vizesi Kategorileri

İngiltere çalışma vizesi kategorileri, tüm sektörlerden profesyonelleri kilit pozisyonlara yerleştirmek için tasarlanmıştır.

İngiltere Çalışma Vizesi Kategorileri
İngiltere Çalışma Vizesi Kategorileri Yeni Kalem

İngiltere çalışma vizesi kategorileri, tüm sektörlerden profesyonelleri kilit pozisyonlara yerleştirmek için tasarlanmıştır. Bazı İngiltere çalışma vizeleri, kalıcı ikametlere yol açabilecek uzatılmış vize seçeneklerine izin verir. Çeşitli İngiltere çalışma vizesi kategorileri, Avrupa yaşamını deneyimlemek isteyen binlerce başvuru için İngiltere vizesi başvuru merkezi aracılığıyla bir geçit sunmaktadır.

Çalışmak için İngiltere vizesi, başvuru sahiplerinin başvuru yapmadan önce bir iş teklifi almalarını gerektirir. Vizeler bir günden 5 yıla kadar sürebilir ve işlem başvurunun alındığı tarihten itibaren yaklaşık 3 hafta ila bir ay arasında sonuçlandırılır.

Bazı ülkelerin vatandaşları da İngiltere'de çalışmak için İngiltere vize ücreti ödeyerek başvuru yapmak zorunda kalacaklar. Vize başvurusunda bulunmadan önce, size bir pozisyon sunan İngiltere tabanlı şirketin size bir sponsorluk sertifikası verebilmesi için sponsor lisansına sahip olması gerektiğini belirtmek çok önemlidir.

Olağanüstü Yetenek Vizesi Temel Gereksinimleri

Tier 1 - İstisnai Yetenek kategorisi altında bir çalışma vizesi için başvurmak için tüm başvuru sahiplerinin yerine getirmesi gereken özel şartlar konulmuştur. Tier 1 - İstisnai Yetenek kategorisine göre göç etmeye hak kazanmak için en az 75 puan kazanmanız gerekir. Bir başvuru sahibi, belirlenmiş bir yetkili organdan onay alması durumunda 75 puan alacaktır.

Bu, kendi alanında uluslararası alanda tanınmış bir dünya lideri yetenek olarak kabul edilip edilmediğini veya olağanüstü bir yetenek haline gelip gelmediğini yargılayabilecek bir organizasyon tarafından verilir. Adaylar yakın zamanda İngiltere'de öğrenci olmuşlarsa ve bir hükümetten ya da uluslararası bir burs ajansından finansal sponsorluk almışlarsa ek bir gereksinim yerine getirmeleri gerekebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi