betgram kalebet

Özlem Gültekin kimdir? Erhan Çelik’le evlenen Özlem Gültekin kimdir?

Magazin haberleri - Özlem Gültekin ismi, Erhan Çelik’le nikahlanmasının ardından magazin gündeminin en çok konuştuğu isimler arasında yer alıyor. Özlem Gültekin’le ilgili en çok araştırılanlar arasında ise nereli ve kaç yaşında olduğu bilgisi yer alıyor. Peki, Özlem Gültekin nereli ve kaç yaşında? İşte merak edilen...

Özlem Gültekin kimdir? Erhan Çelik’le evlenen Özlem Gültekin kimdir?
Özlem Gültekin kimdir? Erhan Çelik’le evlenen Özlem Gültekin kimdir?

Özlem Gültekin son günlerde en çok merak edilen isimler arasında ilk sıralarda yer alıyor. İlginin sebebi ise Gültekin ve Erhan Çelik’in nikahlanması… Nikah haberi sonrası Özlem Gültekin Kimdir, kaç yaşında ve nereli? Soruları en çok araştırılanlar arasında yerini aldı. Peki, Özlem Gültekin kimdir? İşte, merak edilen detaylar…


ÖZLEM GÜLTEKİN KİMDİR?


Aslen Mardinli olan Özlem Gültekin 5 yaşında ilkokula başlayan, ilk orta ve lise öğrenimini baba mesleği nedeni ile Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde tamamlayıp 1994 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Tıp eğitimine başladı. 2000 yılında DEÜ' nden derece ile mezun olmuştur. Akabinde tıpta uzmanlık sınavında (TUS) Türkiye genelinde derece yaparak DEÜ Tıp Fakültesi'nde, Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında ihtisasını yaparak çalışmaya başladı.


Özlem Gültekin, 2000-2005 yılları arasında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda çalıştıktan sonra, 2005'te özel bir hastanede, 2006 -2009 arasında mecburi hizmetini Konya Ereğli Devlet Hastanesi’nde, 2009 - 2010 arasında da Özel Sekiz Eylül Hastanesi’nde çalıştı. 2010-2012 yılları arasında özel bir hastanede Stuff Hekim olarak çalıştı.


2012 de Op. Dr. Özlem Gültekin Kliniği olarak açtığı kliniğini, daha sonra “Hayat’ın ÖZ’ü Kliniği “ markasına döndürmüş ve hala Kadın Hastalıkları Doğumun yanı sıra, çeşitli estetik uygulamalarında yürütüldüğü kliniğinde hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere çok sayıda kongre ve sempozyuma katılmış olup, 2012 yılında Slovenya'da Ljubljana Unıversity Hastanesi'nde Prof. Dr. Adolf Lukonovic ile birlikte çeşitli çalışma ve uygulamalara katılmış ve eğitim sertifikası aldı.


Başta İstanbul’da pek çok ulusal televizyon kanalında olmak üzere, Ege Bölgesi’nde de çeşitli tv programlarına canlı yayın konuğu olarak katılmaktadır. Renkli bir kişiliğe sahip olan Op. Dr. Özlem Gültekin büyük bir aşkla yaptığı mesleğinin yanı sıra, PPL pilotluk sertifikası almış olup uçak kullanmak hobileri arasındadır.


Aynı zamanda TUGİAD ( Türkiye Genç İş Adamları Derneği) Türkiye Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi olup TÜGİAD Ege şubesinde halen yönetim kurulu üyesidir. TUGİAD Ege Şubesi Sağlık Komisyon Başkanlığı'nı yönetmektedir.

Çocukluk arkadaşıyla evlendiBarış Pınarı açıklamasıOna 'prenses düğünü' yok!
özlem gültekin gültekin kimdir erhan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat