betgram betgram

İngiltere Çalışma Vizesi Alma Yolları

Hayatınızın geri kalanını İngiltere’de geçirmek ve İngiltere çalışma vizesi almak istiyorsanız yapmanız gereken çalışmak istediğiniz sektöre ve pozisyona göre uygun olan vize türü için başvuru yapmaktır.

İngiltere Çalışma Vizesi Alma Yolları
İngiltere Çalışma Vizesi Alma Yolları Yeni Kalem

Hayatınızın geri kalanını İngiltere’de geçirmek ve İngiltere çalışma vizesi almak istiyorsanız yapmanız gereken çalışmak istediğiniz sektöre ve pozisyona göre uygun olan vize türü için başvuru yapmaktır. Eğer bir çalışan olarak İngiltere’ye gitmek istiyorsanız bünyesinde çalışacağınız firma ile yapmış olduğunuz sözleşmenin onaylı ve resmi bir nüshasını başvuru evraklarınızın arasına koymalı, şirketin sizin adınıza hazırladığı bilgi notunu konsolosluğa göndermesini sağlamalısınız.

Ankara antlaşması maddelerine göre bir iş kurmak için İngiltere’de çalışma izni almak istiyorsanız yapmanız gereken kuracağınız iş ile ilgili olarak yeterli sermayeye sahip olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. İş kurma fikrinizi ve sermayenizi belgelendirdiğini takdirde çalışma vizesini kolayca alabiliyorsunuz.

İngiltere’ye gitmek için alabileceğiniz vize türlerinden biri de yatırımcı vizesidir. Bu vize türünde İngiltere’de faaliyet gösteren bir şirkete ortak olmak veya bir şirketi devralmak vize almanız için yeterli olacaktır. Vize başvurusu sırasında yapacağınız yatırımın türünü ve miktarını belirttiğiniz takdirde bir sorun yaşamadan vize başvurunuza olumlu cevap alacaksınız

İngilterede çalışma izni nasıl alınır sorusuna verilebilecek çok sayıda cevap var. Öncelikle almak istediğiniz vize türüne göre bir tercih yaparak başvuru dosyanızı hazırlamanız, hazırlık aşamasında vize danışmanlığı hizmeti veren profesyonel bir firmadan yardım almanız gerekiyor. Vize danışmanlık firmaları vize başvurusu sırasından nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizi yönlendiren ve size yardımcı olan firmalar olduğu için başvurunuzun red cevabı almasını ve olumsuz referans oluşturmasını önlüyorlar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat