betgram betgram

İngiltere İş Vizesi Başvurusu Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken İşlemler

İngiltere iş vizesi almış olsanız ve bu vize pasaportunuzda ülke girişleri için geçerli olsa da bu durum İngiltere’ ye girişinizi garanti altına almamaktadır.

İngiltere İş Vizesi Başvurusu Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken İşlemler
İngiltere İş Vizesi Başvurusu Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken İşlemler Yeni Kalem

İngiltere iş vizesi almış olsanız ve bu vize pasaportunuzda ülke girişleri için geçerli olsa da bu durum İngiltere’ ye girişinizi garanti altına almamaktadır. Vize sahipleri, vize almalarına rağmen her zaman pasaportlarının asıllarını ve pasaport başvuru belgelerinin asıllarını yanlarında taşımak durumundadırlar. Özellikle kontrol noktalarında bu belgeler istenebilmektedir. Herhangi bir şüpheli durum olduğunda kişilerin vize almış olmasına rağmen ülkeye girişlerinde sınır getirilebilmektedir. Gerektiği zaman pasaport kontrol merkezlerinde ve Göçmen bürolarında bu belgeler incelenmek üzere istenebilmektedir.

İngiltere iş vizesi alınmış olsa dahi seyahatiniz durumunda bu seyahati karşılayacak maddi durumu deklare etmek gerektiğini unutmamak gerekir.

İngiltere ticari vize başvurusu sırasında bütün belgeler aslı şeklinde sunulmalıdır.

Verilen evraklar, hazırlanan belgeler A 4 boyutunda hazırlanmalıdır. Bu boyut genel bir prosedürdür, bu boyuttan küçük ya da büyük farklı boyutlardaki evraklar kabul edilmemektedir. Bu da vize başvuru sürecinde eksik evrak, hatalı evrak gibi ret yemeye neden olabilmektedir.

18 yaş altında vize başvuru sahiplerinin yanında randevu sırasında ebeveyni ya da yasal olarak vasisi bulunmalıdır.

İngiltere iş Vizesi Başvuruları

İngiltere iş vizesi işlemleri bir organizasyona ya da iş ile ilgili herhangi bir etkinliğe katılmak amacı ile de gerçekleşebilir, İngiltere’ de çalışmak amacı ile de gerçekleşebilir. Her ne amaç ile olursa olsun iş ve ticaret prensipleri barındırdığı unutulmamalıdır. Bu nedenle mülakatta ticari hayatınızdan ve iş yaşamınızdan bahsetmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

İngiltere ticari vize işlemlerini gerçekleştirmeden önce detaylı bilgileri edinmek amacı ile http://ingiltereisvizesi.com/ linkinden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat