Kendisini Taklit Eden Gelin Adayına Bakın Neler Dedi

Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında fenomen hale gelen Hanife programdan ayrılmıştı. Programa kendisine çok benzeyen yeni gelen adayı Öznur'un kendisini taklit etmesine çok kızan Hanife bir de video çekti.

Kendisini Taklit Eden Gelin Adayına Bakın Neler Dedi
Kendisini Taklit Eden Gelin Adayına Bakın Neler Dedi Muharrem USLU

Hanife Kendisini Taklit Eden Gelin Adayına Esti Gürledi

Star Tv ekranlarında yayımlanan Zuhal Topal'ın evlilik programında fenomen haline gelen gelin adayı Hanife, programdan ayrıldıktan sonra, programa kendisine çok benzeyen Öznur geldi. Hanife bu haberleri duyunca resmen küplere bindi.

Star TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında gelin adayı olan Hanife Gürdal tüm Türkiye'nin tanıdığı bir fenomen haline gelmişti. Programdan ayrılma kararı alan Hanife'nin yerine hemen birisi bulundu ve bu kişinin Hanife'ye olan benzerliği herkesi çok şaşırttı. Hanife bu haberleri duyunca "taklitler asıllarını yaşatır" mesajı vererek resmen küplere bindi.

"Taklitler aslını yansıtır"

Zuhal Topal'ın yeni Hanife'si Öznur, tıpkı Hanife gibi gündeme gelmeye başladı. Bu haberleri gören Hanife Instagram hesabında hikaye bölümünden "taklitler aslını yaşatır" yazılı fotoğraflar paylaştı.

Hanife, "Siz benim kaşım, gözüm, tırnağım olamazsınız" diyerek bir de iddialı video paylaştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor