betgram betgram

Alternatifle.com

Standartların çok dışında bir site olan alternatifle.com sitesi, aradığınız veya kullandığınız tüm yazılım araçlarının alternatifleri ve farklı yazılımların sizlere sunulduğu bir sitedir.

Alternatifle.com
Alternatifle.com Yeni Kalem

Standartların çok dışında bir site olan alternatifle.com sitesi, aradığınız veya kullandığınız tüm yazılım araçlarının alternatifleri ve farklı yazılımların sizlere sunulduğu bir sitedir. Kullandığınız yazılımlara alternatif seçenekler getiren, adını daha önce duymadığınız yazılım araçlarını sizlere sunarak ufkunuzu genişleten bir site olarak sizlere hizmet veriyor. Aradığınız web siteleri, programlar, yazılımlar, uygulamalar için sizlere alternatifler sunan site, dünya genelinde kullanılan ve kabul görmüş olan yazılımları sizlere sunuyor. Bu açıdan siteyi ziyaret ettiğinizde hiçbir soru işareti kafanızı meşgul etmiyor.

Çok sayıda alternatif web sitesini bulabileceğiniz site de adını daha önce duymadığınız ancak yazılımcılar ve programcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılan web sitelerini de bulabiliyorsunuz. İnternette yığınla web sitesi olduğunu düşündüğünüzde nokta atışı ve kalitesi web sitelerine kolayca ulaşmanız ne kadar büyük bir nimet olduğunu da anlayabilirsiniz. Siteye üye olduğunuzda arama satırına kullandığınız web sitesinin adını yazdığınızda web sitesinin alternatifleri bir liste olarak sizin için sıralanacaktır.

Alternatifle.com adresi yazılım hayatınızı kolaylaştıracak yazılım benzerleri ve alternatif yazılım seçeneklerini sizlere sunan özel bir sitedir. Aradığınız tüm yazılımların, programların, uygulamaların alternatifleri ile benzerlerine ulaşabileceğiniz bir arşive sahip olması sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Kullandığınız programları değiştirmek istediğinizde, uygulamalardan randıman alamadığınızda veya alternatif uygulamalar aradığınızda sitemizi ziyaret etmeniz yeterli oluyor. Aradığınız tüm uygulamalara bir tık ile ulaşabiliyor, adını duymadığınız uygulamalara bir tık ile ulaşabiliyorsunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi