Aleyna'nın Platonik Aşkı Emrah Karaduman'ı Bıçakladı

Eskişehir'de bıçaklı saldırıya uğrayan Emrah Karaduman'ı ziyaret eden Aleyna Tilki hastane çıkışında basına açıklama yaptı. Dj Karaduman'ın sağlığının yerinde olduğunu belirten Tilki ucuz atlattık dedi.

Aleyna'nın Platonik Aşkı Emrah Karaduman'ı Bıçakladı
Aleyna'nın Platonik Aşkı Emrah Karaduman'ı Bıçakladı Muharrem USLU

Aleyna Tilki "Çok çok iyiyiz, hiçbir sorun yok"

Eskişehir'e konser vermek için giden Dj Emrah Karaduman bıçaklı saldırıya uğramıştı. Yaşanan olayın ardından hastanede tedavi altına alınan Emrah Karaduman'ı (30) ziyarete giden Aleyna tilki hastane çıkışında basnıa açıklamalarda bulundu.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alınan Emrah Karaduman'ın sağlığının iyiye gittiğini belirten Tilki “Arkadaşlar çok üzücü bir olay yaşadık. Ama Allah’a şükürler olsun ki çok ucuz atlattık. Gayet iyiyiz. Kendisi çok iyi. Tabii ki de çok üzgünüz. Şu anda verebileceğim bilgi budur. Bir de adli bir olay olduğundan çok da fazla konuşmanın, irdelemenin uygun olmadığını düşünüyorum. Çok çok iyiyiz, hiçbir sorunu yok” dedi.

Röpartaj sırasında bir muhabirin, "Emrah Karaduman Görüşebildiniz mi?" sorusunu yöneltti.

Aleyna soru üzerine; "İyi olduğunu onaylayan hareketleri vardı. Zaten şuuru, bilinci her şeyi açık. Çok iyi bir durumdayız, hiçbir şey yok.” karşılığını verdi.

Mekana girerken saldırı gerçekleşti

SALDIRGAN: ALEYNA TİLKİ’YE PLATONİK AŞIĞIM, O YÜZDEN BIÇAKLADIM

Saldırıyı yapan E.D. (33) isimli şahsın da polise verdiği ifadede, "Aleyna Tilki’ye platonik aşığım. O yüzden bıçakladım" dediği iddiası medyada yankılandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor