Esra Erol'dan Sonra Zuhal Topal'da Açıkladı.Kaldırılırsa!

Evlilik programlarının kaldırılacağı yönündeki iddialara yönelik açıklama yapan Zuhal Topal, Esra Erol'e de göndermede bulundu. İşte detaylar

Esra Erol'dan Sonra Zuhal Topal'da Açıkladı.Kaldırılırsa!
Esra Erol'dan Sonra Zuhal Topal'da Açıkladı.Kaldırılırsa! Muharrem USLU

Zuhal Topal Evlilik Programı Kaldırılırsa Ne Yapacağını Açıkladı.

Evlilik programlarının kaldırılacağı yönündeki güçlü iddaların artmasına kulak tıkayamayan söz konusu programların sunucuları bakın neler dedi.

 

Türk aile ve toplum yapısına zarar verdiği gerekçesi ile meclis gündemine taşınan evlilik programlarının başı dertte. Meclis'te yapılan görüşmelerin ardından haklarında kapatılma kararının alınması muhtemel olan Evlilik programlarını telaş sarmış durumda. Programların yayın saatinde sunucuları tarafından yapılan açıklamalar bu durumun iddiadan öte gerçek olacağı kanısını güçlendirmiş durumda.

İşte o programların birisi olan  "Duymayan Kalmasının" güzel sunucusu Zuhal Topal'ın açıklamaları;ogramlının başarılı sunucusu Zuhal Topal, katıldığı “Duymayan Kalmasın” programında, “İki yıldan beri yaşadıklarımı hayatımın hiçbir döneminde yaşamadım” dedi.

“Daha önce engellilerle ilgili program yaptım kimse izlemedi, en çok şikâyet edilen programlar evlilik programları ne yazık ki en çok izlenenler de evlilik programları. Benim programım RTÜK’ten en az ceza alan programdır. Kaldırılması hiç hoş değil. Ama yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak zorundayım. Ben sadece sunucuyum eşim de yapımcı değil”.

Esra Erol'a Gönderme

"Sesimi titreterek ben şöyle böyle yaptım demem"

ATV'de evlilik programı sunan Esra Erol'ün yaptığı açıklamalara da atıfta bulunan Zuhal Topal "sesimi titreterek ben şöyle yaptım ben böyle yaptım demeyeceğim" diyerek evlilik programları arasındaki rekabeti kızıştıracak açıklamalarda bulundu.

zuhal topal evlilik programı evlilik programları kaldırılıyor mu esra erol zuhal topal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...