Serenay Sarıkaya Olay Yaratan Sevişme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizi FiÇiPi'nin ilk fragmanı yayımlandı. Yayımlanan fragmanda Mehmet Günsur ile yer alan sevişme sahnesi izleyenlerin hafızasında yer etti. Peki bu duruma güzel oyuncusunun sevgilisi Kerem Mürsi ne tepki verdi işte detaylar.

Serenay Sarıkaya Olay Yaratan Sevişme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı
Serenay Sarıkaya Olay Yaratan Sevişme Sahnesi Hakkında Açıklama Yaptı Muharrem USLU

Serenay Sarıkaya: "Birbirimizin iş hayatına karışmayız"

 

Yeni nesil online televizyon puhutv’nin ücretsiz ilk orjinal dizisi FiPiÇi'nin Duru karakterine can veren Serenay Sarıkaya, yayımlanan ilk fragmanda yer alan sevişme sahnesi için açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar

 

Türk televizyon tarihine yeni bir soluk katacak projelerden birisi olan online televizyon puhutv'nin FiPiÇi dizi projesinde yer alan Serenay Sarıkaya diziye dair yayımlanan fragmanlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu yayımlanan ilk fragmanda yer alan Mehmet Günsur ile oynadığı sevişme sahnesinin ardından sevgilisi Kerem Mürsi ile arasının açık olduğı iddialarını yalanlayarak; "Kerem ile birbirimizin iş hayatına karışmayız. Yaptığımız iş konusunda birbirimize asla kısıtlama getirmedik, getirmeyiz dedi".

 Bugüne kadar yakaladığı başarının sırrının hayallerine sıkı sıkıya tutunmak olduğunu da belirten güzel oyuncu yeni çalışması ile ses getirecek bir projeye daha imza atacak gibi görünüyor.

serenay sarıkaya puhutv fipiçi serenay sarıkaya sevişme sahnesi serenay sarıkaya mehmet günsur sevişme sahnesi kerem mürsi serenay sarıkaya online televizyon puhutv serenay sarıkaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...