Çorum'da Silahlı Kavga Çıktı, 12 Yaralı

Çorum'da iki grup arasında silahlı çatışma çıktı, Çıkan çatışmada yoldan geçen 11 kişi ile birlikte 12 kişi kişi yaralandı. Detaylar haberimizde..

Çorum'da Silahlı Kavga Çıktı, 12 Yaralı
Çorum'da Silahlı Kavga Çıktı, 12 Yaralı Muharrem USLU

Çorum'da silahlı kavga: 12 yaralı
(11'i yoldan geçen masum insan)

 

İki grup arasındaki silahlı çatışmada yaralananlardan 11'inin sokaktan geçen vatandaşlar olduğu belirlendi.

Çorum'da iki grup arasında silahların çekildiği kavga çıktı. 12 kişi yaralandı.

Çorum Bahçelievler Mahallesi Şenyurt 4. Sokak'taki bir apartman önünde başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.  Olayı başlatan Velican T. (20) ve Uğurcan K. (21) ile Sezai Ç. (22) arasında çıkan kavga da silahlar çekildi. 12 kişi yaralandı, 11'i yoldan geçen masum insanlar oldu.  

Silahların konuştuğu kavga da taraflar birbirine rastgele ateş etmeye başladı. Kavgaya karışan Velican T. apartmanın 4.katına çıkarak aşağıda bulunan Sezai Ç'ye havadan sıkmaya başladı. Mahalle sakinlerinin polis'e ihbar etmesi üzerine oaly yerine gelen çok sayıda polis ekipleri tartışmayı bitirirken.Açılan ateş sonucu Sezai Ç. ile sokaktan geçen Hasan U. (44), Zülfiye G. (38), Seval G. (57), Şehri A. (56), Eyüp G. (6), Şehriban S. (52), Nevin T. (51), Satı S. (53), Yusuf Ü. (14), Rukiye S. (26) ve Gülüruf S. (47) yaralandı. 

Çok sayıda ambulansta bölgeye gelerek yaralıları Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Yaralıların durumunun iyi olduğunu öğrenildi.

Olayın baş aktörleri Velican T. ile arkadaşı Uğurcan K. polis tarafından gözaltına alındı. Sezai Ç. ise hastanede tedavi altında.

çorum silahlı kavga çorum silahlı çatışma 12 yaralı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
2019 muharrem orucu ne zaman başlıyor kaç gün tutulur?
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı
Mansur Yavaş belediye ihalesini canlı yayınla halka açtı