Galatasaray Yönetim Kurulu Yeniden Toplandı

Galatasaray Yönetim Kurulu Hakan Şükür ve Arif Erdem için dün verilen karara karşı gelen tepkiler üzerine bugün yeniden toplandı. Yeni bir karar çıkacak mı? Detaylar yenikalem.com farkıyla

Galatasaray Yönetim Kurulu Yeniden Toplandı
Galatasaray Yönetim Kurulu Yeniden Toplandı Muharrem USLU

Galatasaray Yönetim Kurulu, Hakan Şükür ve Arif Erdem için bugün yeniden toplandı.

Dünkü mali genel kurul toplantısında yapılan oylama sonucunda Galatasaray Spor Kulubünden ilişiği kesilmesi istenilen eski iki galatasaraylı oyuncu için red kararı çıkmıştı. Çıkan karara gelen yoğun kamoyu baskısı üzerine yönetim kurulu bugün bir kez daha toplandı. İşte detaylar.

Galatasaray Yönetim Kurulu dün yapılan mali genel kurulda kulüp üyeliğinden ihraç talepleri reddedilen Hakan Şükür ve Arif Erdem'in durumlarını görüşmek üzere yönetim kurulu bugün saat 17:00'da yeniden toplandı.

İlgili kişilerin haklarında yer alan FETÖ iddiaları yüzünden kulüpten ihracı istenmişti. Dün yapılan kurulda alınan karar beklenenin aksine oy çokluğu ile hayır çıkması herkesi şaşırttı.

FETÖ soruşturmasında yargılanan veya firari durumda olan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, dönemin Özel Yetkili Savcısı Zekeriye Öz, eski Bursa Valisi Şahabettin Harput, eski futbolcu İsmail Demiriz ve işadamı Hazim Sesli vardı.

Yönetim Kurulunun şu an yaptığı görüşmelerden çıkacak sonuçları yenikalem.com farkıyla öğrenebilirsiniz.

galatasary yönetim kurulu hakan sükür arif erdem galatasaray ihraç oylama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor