Referanduma Doğru

Havza’nın Belediye Başkanı Murat İkiz, mahalle sakinlerini ziyaret ederek 28 Mart’ta Samsun’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek açılış törenine davet etti.

Referanduma Doğru
Referanduma DoğruSultan ULUKÖK

Havza Belediye Başkanı İkiz, mahalle sakinlerini ziyaret ederek 28 Mart tarihinde Samsun’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek toplu açılış törenine davet etti.

Murat İkiz, halk oylaması için yapılan çalışmalar kapsamında AK Partinin İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ile Karga, Kemaliye, Küflek ve Hilmiyeli mahallelerini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgi veren Murat İkiz, ülkenin yıllardır askeri bir anayasa ile yönetildiğini belirtti.

Ülkemizin gelişmesi ile artık anayasanın da değişmesi gerektiğini de konuşmalarına ekleyerek daha çağdaş, daha etkin ve ülkemizi dünya liderliği yolunda daha da ileri taşıyacak olan cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin değerli halkımızın oyuna sunulacağını da vurgulayarak Havza’nın da Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında dik durarak ‘evet’ diyeceğini söyledi.

İkiz konuşmasını vatandaşlarını toplu açılış törenine davet ederek sonlandırdı.

Özdemir de halk oylamasında değiştirilecek anayasa maddeleri hakkında bilgi verdi.

havzaikizreferandum
İnstagram Videoları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bedava bonus veren siteler - hiperbet giriş - Asyabahis
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!
Galatasaray'dan transfer müjdesi!