GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2017 20:45   Güncelleme : 29-03-2017 20:45

26 Gündür Kayıp Olan Gencin Cesedi Bulundu!

Aydın Kuşadasında 26 gündür kayıp olan 20 yaşındaki genç, uçurumun dibinde köyün çobanı tarafından bulundu.

26 Gündür Kayıp Olan Gencin Cesedi Bulundu!

Aydın Kuşadasında 26 gündür kayıp olan 20 yaşındaki genç, uçurumun dibinde köyün çobanı tarafından bulundu.

 

Aydın'ın Kuşadası İlçesine bağlı olan Davutlar'da babasıyla yalnız yaşayan ve bir alışveriş merkezinde kasiyerlik görevi yapan 20 yaşındaki Hasip Kemerdağ, 3 Mart Cuma günü saat 10 sularında babasına ait olan 09 BAR 67 plakalı araçla işe gitmek için evden çıktı. O gün işe gitmeyen ve evine de geri dönmeyen gençten baba Abidin Kemerdağ haber alamadı ve bunun üzerine jandarmaya başvurdu.

 

Babasının yaptığı başvurunun ardından Jandarma ve AKE arama kurtarma ekipleri hemen arama çalışmalarına başladı.Arama çalışmalarında Hasip Kemerdağ'ın kullandığı otomobili Kirazlı yolunda terk edilmiş olarak bulundu. 20 yaşındaki gencin kimliği, telefonu, elbiseleri ve cüzdanı da aracın içinde bulundu. Jandarma ve arama kurtarma ekipleri bölgede ve çevre ilçelerde uzun süre boyunca arama çalışmalarına başladı ve ne mağaralarda ne de geniş arazilerde hiçbir yerde kayıp gence ya da cesedine rastlanılamadı.

 

Bu süreçte çocuktan hiçbir şekilde haber alınamayacınca babası Abidin Kemerdağ tüm bölgeye ilanlar astı ve oğlunu bulmaya çalıştı. Karadan yapılan arama kurtarma çalışmalarından sonuç alınamayınca Kuşadası Jandarma Komutanlığı kendisine bağlı ekipler ile insansız hava araçları ile bölgeyi aradı fakat yine bir sonuç alamadı. 

 

Artık tüm ümitler kesilmiş iken Kirazlı bölgesinde kayalık bir uçurumun dibinde çoban tarafından bir ceset bulundu. Çobanın jandarmaya haber vermesi ile birlikte bölgeye çok sayıda ekip geldi ve kayıp gencin parçalanmış cesedi ortaya çıktı. 20 yaşındaki Hasip Kemerdağ'ın cesedi hemen Kuşadası Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı, daha sonra da otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.