Büyük Ustayı Kaybettik

Büyük usta Halit Akçate bugün kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncu Hababam Sınıfı serisinde "Güdük Nejmi" karakteri ile tanınmıştı.

Büyük Ustayı Kaybettik
Büyük Ustayı Kaybettik Muharrem USLU

Halit Akçatepe Hayata Gözlerini Yumdu

 

Ünlü dizi ve sinema aktörü Halit Akçatepe 79 yaşında hayata gözlerini yumdu. Bugün kaldırıldığı hastanenin acil servisinde hayata gözlerini yuman ünlü oyuncunun sevenleri büyük üzüntü duydu. 

Yeşilçamın Bir Yıldızı Daha Aramızdan Kaydı

 serisindeki Hababam Sınıfı serisinde "Güdük Necmi" karakteri ile hayatımıza renk katan ünlü oyuncu bir süredir tedavi altındaydı. Gün içinde durumu ağırlaşan Akçatepe kaldırıldığı acil serviste 45 dakika süren resitasyon müdahalelerine rağmen 14.40 itibariyle vefat etti. Ani bir kalp krizi nedeniyle vefat ettiği üzerinde duruluyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Akçatepe her zaman sevgiyle yad edilecektir" ifadesini kullandı. Halit Akçatepe'nin ailesine taziyede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Halit Akçatepe'nin ailesini arayarak taziyede de bulundu.

 Kılıçdaroğlu; "Bir yıldız daha kaydı. Türk sinemasının usta sanatçısı Halit Akçatepe'yi kaybetmenin üzüntüsü içindeyim. Türkiye'nin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı. Kemal Kılıçdaroğlu, hesabından ayrıca "Hababam Sınıfı" filminden, merhum Kemal Sunal, Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin yer aldığı bir sahnenin fotoğrafını paylaştı.

Merhum Halit Akçatepe yarın Karacaahmette toprağa verilecek. Kendisine Allah'tan rahmet, Türk Milletine başsağlığı diliyoruz.

halit akçatepe güdük nejmi hababam sınıfı halit akçatepe vefat etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...