3 Dakikayla YGS Sınavına Giremeyen Genç Bileğini Kesti

Muğla’nın Bodrum İlçesinde, 21 yaşındaki B.Ç., bileklerini keserek intihara kalkıştı. Gencin anneannesi, B.Ç.’nin YGS’ye giremediği için bunalıma girdiğini söyledi.

3 Dakikayla YGS Sınavına Giremeyen Genç Bileğini Kesti
3 Dakikayla YGS Sınavına Giremeyen Genç Bileğini Kesti Sultan ULUKÖK

Gümbet Mahallesi Oramiral Kemal Kayacan sokağında anneannesi ve annesi ile yaşayan B.Ç., bugün mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla odasında bileklerini kesti. Annesi ve anneannesi kanlar içinde bulup sağlık ekiplerini çağırdılar. Sinir krizi geçiren B.Ç. Bodrum’un Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

 

Tedaviye alınan ve durumu iyi olan B.Ç. polise, “3 dakikayla hayatım bitti. Aylarca bu sınava hazırlanmıştım. Çok başarılı olacağıma inanıyordum. O günden beri kendime gelemiyorum. Yaşama heyecanımı yitirdim. Kimse yaptığım olaydan sorumlu değil. Sevdiklerimi üzdüğüm içinde üzgünüm.” dediği öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Anneanne M.K. da, “Torunum 3 dakikayla sınavı kaçırdı. Çok iyi hazırlanmıştı, hayalleri vardı. Ancak okula vardığımızda uzun kuyruk nedeniyle 3 dakikayla sınava giremeyince perişan oldu. O günden beri evden dışarı adımını atmadı. Çok ikna etmeye çalıştık. Gelecek yıl yine girersin dedik. İngiltere’ye akrabasının yanına göndermeye çalıştık, kabul etmedi. İçine kapandı böyle bir delilik yapacağını söylüyordu. ‘Hayata küstüm yaşamak istemiyorum ben’ diyordu. Bugün de O’nu kanlar içinde gördük. Güçlükle müdahale edebildik. Hiçbir şey torunumun hayatından kıymetli değil. Gençlerimize yazık oluyor” dedi.

ygs gümbet mahallesi genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor