Bakan Özlü: İki Aydır Terör Örgütlerinden Ses Çıkmıyor

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: “İki aydır terör örgütlerinin gıkı çıkmıyor, ortada yoklar niye? Terör örgütlerinin beslendikleri, yuvalandıkları kaynaklara kadar gittik.”

Bakan Özlü: İki Aydır Terör Örgütlerinden Ses Çıkmıyor
Bakan Özlü: İki Aydır Terör Örgütlerinden Ses Çıkmıyor Sultan ULUKÖK

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Türkiye artık eşiği aştı, Türkiye artık eski Türkiye değil. Eşiği aşan, ayakları üstünde duran bir Türkiye var” sözleri ile herkesi mutlu etti.

 

Bakan Özlü, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile esnaf ziyaretinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Özlü, yaptığı konuşmada, makine mühendisi olduğunu da dile getirdikten sonra, “Ankara’da Savunma Sanayi Müsteşarlığında en alttan, en üste kadar muhtelif görevlerde bulundum. Görev yaptığımız dönem, özellikle son 14 yıl Türkiye’nin kendi silahlarını, tankını, tüfeğini, uçağını yaptığı yıllardır. Türkiye artık eşiği aştı, Türkiye artık eski Türkiye değil. Eşiği aşan, ayakları üstünde duran bir Türkiye var. Bu AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan sayesinde oldu.” dedi.

 

Vatandaşlara, Türkiye’de 1990 ile 2000’li yıllarda yaşananları hatırlatan Özlü, şu değerlendirmeyi yaptı:

 

"Üç ayda hükümetlerin değiştiği yıllara bakın, bir de 2002'den beri istikrarlı döneme bakın. Bir operasyon yürüttük Fırat Kalkanı Operasyonu. Operasyonu yürüttük ve bitirdik. İki aydır terör örgütlerinin gıkı çıkmıyor, ortada yoklar niye? Terör örgütlerinin beslendikleri, yuvalandıkları kaynaklara kadar gittik. PKK’nın kardeşi DEAŞ terör örgütü, bunları sınırımızdan uzaklaştırdık. Her gün Kilis'e, Antep'e bomba düştüğü günleri hatırlayın. Bu nasıl oldu? Bu AK Parti sayesinde oldu. Bu güçlü bir siyasi kadroyla oldu ve bakın hiç kimse bugün 'ben size ambargo uygularım, uçağınız kalkmaz, tankınız yürümez.' demiyor. Zırhlı araçlarımız, tankımız yürüyor, operasyonlar yapıp ülkemize dönüyoruz."

 

 

bakan özlü terörist
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...