FETÖ Soruşturması Kapsamında Şaşırtıcı 5 İsim Serbest Bırakıldı!

Aralarında Alanya-Gazipaşa Havalimanı müdürü de bulunan Ferhullahçı Terör Örgütüne mensup olduğu iddiası ile tutuklanmış olan 5 isim serbest bırakıldı. İşte detaylar...

FETÖ Soruşturması Kapsamında Şaşırtıcı 5 İsim Serbest Bırakıldı!
FETÖ Soruşturması Kapsamında Şaşırtıcı 5 İsim Serbest Bırakıldı! Sultan ULUKÖK

Aralarında Alanya-Gazipaşa Havalimanı müdürü de bulunan Ferhullahçı Terör Örgütüne mensup olduğu iddiası ile tutuklanmış olan 5 isim serbest bırakıldı.

 

Dün şaşırtıcı 5 isim Gazipaşa savcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alımıştı. Bu 5 isim medyada da şaşırtıcı bir etki bırakmıştı. Özellikle aralarından bir isim daha da dikkat çekmişti ki bu isimde dahil olmak üzere 5 kişi bugün adliyedeki mahkemelerinin ardından serbest bırakıldı.

 

Gazipaşa savcılığının yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan ve içlerinden birinin TAV Gazipaşa Havalimanı müdürü C.A olan 5 kişi (sağlık çalışanları M.T, A.A, G.C.Y, ve A.Y) emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılmak üzere adliyeye sevk edildi.

 

5 şüpheli isim çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, yurt dışına çıkma yasağı da getirildi.

alanya gazipaşa tav fetö pdy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...