Survivor 2017'de kim elendi?

Survivor'da dün gece eleme heyecanı yaşandı. Peki, Survivor 2017'de kim elendi?

Survivor 2017'de kim elendi?
Survivor 2017'de kim elendi?

Survivor 2017'de 18 Nisan elemesi heyecanla geçti.  Survivor'da dün gece eleme heyecanı yaşandı. Birleşme partisinin ardından Survivor 2017'de gözler yine elemeye çevrildi. 

Eleme için ünlülerden ve gönüllülerden ikişer aday çıktı. Eleme adayları Gönüllülerden Berna, Gökhan ve Ünlülerden Sabriye ve Pınar olmuştu. Bu 4 adaydan biri adaya veda etti. Survivor kim elendi 2017 sorusu cevap buldu.

Survivor 2017'de kim elendi?
Survivor 2017'de elenen kiişi Pınar oldu. Pınar elendikten sonra şu şekilde açıklamalar yaptı;

Tabi ki çok üzgünüm. Ama konuşmamı aynı şekilde devam ettireceğim. Benim için hayırlısı buymuş. Buraya gelirken Kıbrıs'a gitmek ve bayan şampiyon olmak istiyordum seneler sonra. Ama planlarım bu şekildeyken şuan meşalem sönmüş oldu. Hayat zaten biz plan yaparken yaşadıklarımızdan ibaret bence. Şu anki ruh durumum nasıl söylesem. Sanki ruhum yukarı çıkmış olayları dışarıdan izliyor gibi. Bence henüz idrak edemedim ismimin söylenmesinden sonra. Önümüzdeki bir iki daha çok dokunacağını düşünüyorum. Bu haldeyken biraz güzel şeylerden bahsetmek istiyorum.  Ben buradaki bütün arkadaşlarımın şanslarının farkında olup sıkıntılar yaşasa bile devam etme gücünü kendilerinde bulmasını diliyorum. Çünkü herkesin burada bir son kullanma tarihi var. Kimse umarım bilerek kalp kırmaz demiştim. Umarım süreç bütün arkadaşlarım için iyi gider.

Survivor 2017'de haftanın birincileri kim?
Survivor 2017'de erkeklerde birinci 39 puanla Ogeday ikinci isim ise puanla Serhat oldu. Kızlarda birinci olan isim 28 puanla Tuğçe, ikinci isim ise 23 puanla Elif oldu.

Survivor 2017 Ünlüler kadrosu
Erkekler: İlhan Mansız, Serhat Akın, Şakşuka Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay ve boksör Adem Kılıçcı
Kadınlar: Milli dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, atlet Sema Apak, milli atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir, kickboksçu Sabriye Şengül.

Survivor 2017 Gönüllüler kadrosu
Acun Ilıcalı ve ekibi, yarışmaya katılacak ‘Gönüllüler’i 300 binin üzerindeki başvuru arasından seçti.’Göz6’dan üç kişinin katılacağı ‘Gönüllüler’in kadrosu ise şöyle: Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Elif Şadaoğlu, Fulya Şahin, Deniz Gültekin ve Tuğçe Melis Demir.

 

Survivor 2017 eleme Survivor 2017 kim elendi survivor 2017 18 nisan kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...