2017 Gelinlik Modelleri

Nisan ayının da sonuna gelmiş olmamızla birlikte düğün mevsimini de açmış bulunuyoruz. Özellikle ramazan ayına gelmeden düğününü yapmak isteyen aileler bu son haftaları fırsat bilmekte. Peki böylesi özel bir günde en yeni model gelinlik giymek isteyen gelinlerimiz ne yapmalı? İşte detaylar...

2017 Gelinlik Modelleri
2017 Gelinlik Modelleri Sultan ULUKÖK

Nisan ayının da sonuna gelmiş olmamızla birlikte düğün mevsimini de açmış bulunuyoruz. Özellikle ramazan ayına gelmeden düğününü yapmak isteyen aileler bu son haftaları fırsat bilmekte. Peki böylesi özel bir günde en yeni model gelinlik giymek isteyen gelinlerimiz ne yapmalı?

 

Bizler tüm bu sebeplerden ötürü sizlere bu yazımızda 2017 gelinlik modellerini araştırıp sunacağız. Bu sayede sizler de çok yorulmadan hayalinizdeki gelinliğe sahip olacaksınız.

 

2017 gelinlik modellerinde en çok dikkat çeken şey şüphesiz uzun kuyruklar. Bu yılın modası kuyruklu gelinlikler. İster balık model gelinlik giyinin isterseniz kabarık o kuyruğu kesinlikle taşıyın çünkü bu yıl gelinlikte modanın kalbi kuyrukta yatıyor.

 

2017 gelinlik modellerinde şatafatlı taşlı gelinliklerin yerine fransız güpürlü gelinlikler daha çok tercih ediliyor. Taşın abartısından uzak olmakla birlikte kendiliğinden ağır ve asil duruşu olan fransız güpürlü gelinlikler maddi açıdan biraz zorlasa da gelinlerin kalbini fazlası ile eritiyor.

 

2017 gelinlik modellerinde dikkat çeken bir diğer husus ise uzun duvaklar. Neredeyse gelinliğin kuyruğu ile aynı uzunlukta olan bu duvaklar geline ve gelinliğe apayrı bir hava katıyor. Bu yılın gelinleri ve gelinlikleri şüphesiz ki çok konuşulacağa benziyor.

gelinlik 2017 gelinlik modelleri gelinlik modelleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?