Çağla Şikel'de Youtube Kanalı Açtı!

Uzun süredir Alişan ile birlikte sabah programı yapan ama kısa süre önce bu işini noktalayan Çağla Şikel sevenlerine kendi youtube kanalından seslenecek. İşte detaylar...

Çağla Şikel'de Youtube Kanalı Açtı!
Çağla Şikel'de Youtube Kanalı Açtı! Sultan ULUKÖK

Uzun süredir Alişan ile birlikte sabah programı yapan ama kısa süre önce bu işini noktalayan Çağla Şikel sevenlerine kendi youtube kanalından seslenecek. 

 

Pek çok ünlü ya da henüz tanınmamış kişilerin youtube kanalı açarak buradan tüm dünyaya seslendiği ve internet üzerinden oldukça iyi kazançlar sağladığı günümüzde artık birçok tanınmış isim de dahil oluyor. Bu isimler arasından en çok dikkat çeken ise şüphesiz ki Çağla Şikel oldu.

 

Gerek zayıflığı ile gerek güzelliği ile gerekse de doğallığı ile ön plana çıkan Çağla Şikel youtube kanalında da tüm bu detaylara dikkat çekeceğe başlıyor. 

 

Çağla Şikel kısa süre önce açmış bulunduğu kanalının açılışı özel bir mekanda yaparken birçok ünlü ismi de bu açılışa davet etti. Davette en çok dikkat çeken isim ise eşki eşi Emre Altuğ oldu. Çağla Şikel eski eşi ve çocukları ile kameralara oldukça sıcak ve samimi pozlar verdi.

 

Ünlü ismin youtube kanalı kısa süre içerisinde oldukça büyük ilgi gördü. İlk yayına başladığı andan itibaren büyük ilgi gören kanalda en çok dikkat çeken noktalardan biri birçok youtuberın aksine daha kısa ve samimi videolar paylaşması oldu.

 

Çağla Şikel'i diğer youtuberlardan ayıran bir diğer özellik ise yaptığı ve gösterdiği makyaj videolarında daha sade ve daha doğal bir görünüm yakalayıp tüm makyaj malzemelerini yüzüne boca etmemek oldu. Görünen o ki izleyenleri ve sevenleri de bu detaylardan etkilendi ki çokça sevildi ve beğenildi.

 

Ünlü isim youtube kanalında güzellik, sağlık, stil, moda gibi birçok konuda abonelerine pratik bilgiler sunacak.

çağla şikel youtube youtuber çağla şikel youtube kanalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Beşiktaş'ta bir devir kapanıyor
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...
Fenerbahçe düğmeye bastı! 7 transfer yolda...