Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmadı mı?

Kanal D ekranlarının en çok izleyici kitlesine sahip olan programı Kısmetse Olur'da bu hafta nabızlar oldukça yükseldi. Kısmetse Olur'da haftanın finali 22 Nisan Cumartesi günü gerçekleşti. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmadı mı?

Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmadı mı?
Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmadı mı?

Kısmetse Olur'da  büyük final için geri sayım sürerken final geceleriyle ilgili değişiklik söz konusu oldu.  Hafta içi her gün gündüz kuşağı programıyla izleyicilerin karşısına çıkan Kısmetse Olur’un eleme gecesi 22 Nisan Cumartesi günü yapıldı. 

Kanal D ekranlarının en çok izleyici kitlesine sahip olan programı Kısmetse Olur'da bu hafta nabızlar oldukça yükseldi.  Kısmetse Olur'da haftanın finali 22 Nisan Cumartesi günü gerçekleşti. 

Heyecan ve gerilim dolu bir eleme gecesi yaşanan Kısmetse Olur'da arima'ya olan ilgisini açıklayan Akın ve evin yeni gelin adayı Pınar potaya kaldı. Peki, Kısmetse Olur'da bu hafta eleme olmadı mı?

Kısmetse Olur'da bu hafta zarftan eleme yok yazısı çıktı. Farima, elenmek için ayağa kalkan Akın'ı tanımak istediğini açıkladı. 

ELEME GECESİ NELER YAŞANDI?
Kısmetse Olur heyecan ve gerilim dolu bir eleme gecesini daha geride bıraktı. Bu hafta elemenin olmaması yarışmacıları rahatlattı. 

Ancak bir hafta boyunca gündemden düşmeyen Adnan'ın eski dostlarına mesafeli davranışı eleme gecesinde de çok konşuldu. Hafta içerisindeki gerginlik haftanın finali bu devam etti. Melis, Adnan'ın artık evde başka hedefleri olduğunu ve program dışında çok vefasız olduğunu söyledi. Eski dostlarından hiç biri ile görüşmediğini ifade etti. Bu iddilar karşısında ise Adnan, onlarla görüşmemesinin sebepleri olduğunu söyleyerek iddiaları reddetti. Adnan'ın bu değişiminde Didem'in de etkisinin olduğu konuşulmaya başlandı. Didem, bu konuşmalar karşısında durumu açıklığa kavuşturmak istiyor. Adnan'ın hayatında değişen hiç bir şey olmadığını sadece artık düzenli bir ilişkisi olduğunu söylüyor. Arkadaşlarının ise bu durumu kabul edemedikleri için bu kadar tepki verdiklerini belirtiyor. Emre ve Adnan arasında dostluğun bittiği söylemleri de devam etti. Emre ve Adnan'ın tartışma esnasında sesleri oldukça yükseldi hafta içi olacaklar ise merak konusu. 


 

kısmetse olur eleme gecesi kısmetse olur kim elendi 23 nisan kısmetse olur eleme gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor