2017 AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!

2017 bahar dönemi Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Üniversitesi sınav tarihleri yaklaşınca sınav giriş yerleri deaçıklandı. Öğrenciler 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi sebebi ile daha çok emek veriyorlar. İşte detaylar...

2017 AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!
2017 AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu! Sultan ULUKÖK

2017 bahar dönemi Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Üniversitesi sınav tarihleri açıklandı. Açık öğretim sınavları yaklaştı. Öğrenciler 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi sebebi ile daha çok emek veriyorlar.

 

29- 30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan açık öğretim sınavlarına çok sayıda öğrenci katılacak. Geçtiğimiz dönemde açık öğretime başvurup da vizelerden sonra bırakma kararı alan öğrenci sayısı oldukça çok olmuştu. Bunun en büyük sebebi şüphesiz ki 4 yanlışın 1 doğruyu götürmesi idi. 

 

2. Dönem başladığında ise elenen çok sayıda öğrenci oldu. İlk dönem final sınavlarına dahi girmeyen çok sayıda öğrenci ikinci dönem harcını ödeyip başvuru yapmadı. Bu sebeple ikinci dönem harcını yatırmış olup bu dönemin vize sınavına girecek öğrencilerin sayısı geçen döneme göre daha fazla.

 

2017 Açık Öğretim Üniversitesi sınav yerleri de kısa süre önce açıklandı. Fakat bu sefer öğrenciler ana ekrana girdiklerinde direk sınav giriş yerlerini göremeyecekler. Öğrencilerin sınav giriş yerlerini görebilmek için kendi otomasyon sistemine girip buradan öğrenci otomasyon linki içerisinden sınav giriş belgelerinin çıktısını alabilecekler.

 

 

aöf açık öğretim sınav yerleri aöf sınav yerleri açıklandı mı aöf sınav yerleri açıklandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Saadet     2017-06-29 AÖF kayıtları ne zaman?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor