İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Acun Ilıcalı'nın kanalı tv8'de yayınlanan ve herkes tarafından severek izlenilen tarz programı İşte Benim Stilim'de en çok konuşulan isimlerden biri şüphesiz ki Bahar Candan. Peki, sizler Bahar Candan'ı ne kadar tanıyorsunuz? İşte detaylar...

İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı Hakkında Bilmeniz Gerekenler!
İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı Hakkında Bilmeniz Gerekenler! Sultan ULUKÖK

Acun Ilıcalı'nın kanalı tv8'de yayınlanan ve herkes tarafından severek izlenilen tarz programı İşte Benim Stilim'de en çok konuşulan isimlerden biri şüphesiz ki Bahar Candan. Peki, sizler Bahar Candan'ı ne kadar tanıyorsunuz? 

 

Bahar Candan aslında birçoğunuzun yakından tanıdığı bir ismin kardeşi. Hem İşte Benim Stilim'e katılmış olan hem de Survivor'da yarışan Nihal Candan'ın 19 yaşındaki kardeşi kendisi. Üstelik Bahar Candan Beykent Üniversitesi'nin Hukuk Fakültesi bölümünde okuyor ve geleceğe dönük planı avukat olmak.

 

Bahar Candan 2016 yılında İşte Benim Stilim'e katılmış ve 2. olduğu için bunu hazmedeyerek stüdyoyu terk etmişti. Yakından takip eden ve programı daha önce de izlemiş olan herkesin bildiği bir olay idi.

 

İşte Benim Stilim'in 7. sezonu olan bu sezona yeniden katılan Bahar Candan özellikle saçlarını kestirdirdikten sonra saçlarımı çok özlüyorum diye ağlamış sosyal medyada da fazlası ile olumlu olumsuz konuşulmaya başlamıştı.

 

En son olarak da "dondurma gibisin" diye şarkı çıkaran ve bu şarkı ile de gündem de kalan yarışmacı bundan sonra yeni şarkıları ile de piyasaya çıkacağını özellikle belirtti.

 

Bahar Candan yarışmada gösterdiği olumsuz tutumlar dolayısı ile jüri üyelerinin sert tepkilerine maruz kalırken, hareketleri ve sosyal medya paylaşımları seyircilerden de genel olarak olumsuz sonuç alıyor.

bahar candan bahar candan kimdir bahar candan hakkında bilinmeyeler tv8 işte benim stilim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor