Bahar Candan Murat Boz Hakkında Konuştu!

Aslı Enver'i İşte Benim Stilim'deki Candan kardeşlerden Bahar Candan ile aldattığı söylenilen Murat Boz hakkında Bahar Candan çıkmış olduğu radyo programında konuştu. İşte detaylar...

Bahar Candan Murat Boz Hakkında Konuştu!
Bahar Candan Murat Boz Hakkında Konuştu! Sultan ULUKÖK

Aslı Enver'i İşte Benim Stilim'deki Candan kardeşlerden Bahar Candan ile aldattığı söylenilen Murat Boz hakkında Bahar Candan çıkmış olduğu radyo programında konuştu.

 

Geçtiğimiz akşam Eser Yenenler'in evinden sabaha doğru ayrılan ve bu süre zarfında Murat Boz ile vakit geçirdiği basında yer alan İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan, Rıza Esendemir'in radyo programında açıklamalarda bulundu.

 

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile komedyen Eser Yenenler'in Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile Özge Bitmez'le birlikte gece eğlenmeye çıktılar.

 

 

Önce dışarıdaki bir mekanda eğlendiler ardından da Eser Yenenler'in evine geçtiler.

 

 

Bir süredir Aslı Enver ile birlikte olan ve aşk yaşayan Murat Boz kalabalık bir grupla eğlenmeye gittiklerini yalnız vakit geçirmediklerini açıkladı.

 

 

Murat Boz ile bir dönem önce de ayrıldıkları yönünde dedikodular ortaya atılmış ama ünlü çift sosyal medyadan paylaştıkları video ile durumun tamamen uydurma olduğunu açıkladı.

 

Tv8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de yarışmacı olan Bahar Candan ise konu ile ilgili ilk kez konuştu ve bu konuyu hiçbir şekilde yalanlamadı.

 

Konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapmayan Bahar Candan görüşme kaydının ses kaydını Kanal D magazin sunusu ile paylaştı. Kanal D magazin sunusu Asena Atalay ise görüşmenin ses kaydının olduğunu Bahar Candan'ın da yayınlanmasına izin verdiğini lakin yayın yasakları gereği bunu paylaşamadıklarını açıkladı.

 

aslı enver bahar candan murat boz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor