betgram betgram

Akakçe Aktüel

Aktüel ürünler ile ilgili bir uygulama olan ve aklınıza gelebilecek tüm ürünleri takip edebileceğiniz bir uygulama olan Akakçe aktüel uygulaması ile indirim, promosyon ve kampanyalardan anında haberdar oluyorsunuz.

Akakçe Aktüel
Akakçe Aktüel Yeni Kalem

Aktüel ürünler ile ilgili bir uygulama olan ve aklınıza gelebilecek tüm ürünleri takip edebileceğiniz bir uygulama olan Akakçe aktüel uygulaması ile indirim, promosyon ve kampanyalardan anında haberdar oluyorsunuz. Fonksiyonel özelliklere sahip olan uygulama yerel mağazalar, yerel marketler, alışveriş siteleri, e – ticaret siteleri, elektronik marketler, tekstil mağazaları, süpermarketler gibi sayısız mağaza ve marketi takip etme imkanına sahip oluyorsunuz. Fonksiyonel özellikleri arasında yer alan broşür fiyatının gerçekten indirip olup olmadığını belirtiyor olması da sizlere sunulan avantajlardan birdir. Bu özellik sayesinde kandırılma olasılığınız ortadan kalkmış oluyor.

Bim aktüel ürünleri başta olmak üzere sürekli indirim kampanyaları düzenleyen firmaların indirimli fiyatlarını takip edebileceğiniz bir aktüel uygulaması olarak 100 den fazla mağaza, internet sitesi ve marketi cep telefonunuzdan takip edebiliyor olmanız indirimleri kolayca takip edebilmenizi sağlıyor. Reklamlara boğulmadan, reklam atlamak için sinir olmadan uygulama içinde gezinebiliyor, aradığınız ürünün spesifik olarak fiyatını görebiliyor veya mağaza , market genelinde indirimli ürünleri takip edebiliyorsunuz.

Aklınıza gelebilecek tüm firmaların yer aldığı uygulama içinde en fazla indirim uygulaması yapan firmaları ayrı bir sayfa da görebiliyorsunuz. A101 aktüel ürünleri, Bim aktüel ürünleri gibi günlük indirimli ürünleri takip ederek gerçek fiyatlarını ve indirimli fiyatlarını karşılaştırabiliyorsunuz. Size çok sayıda avantaj sunan uygulama ayrıca internet sitelerinde yer alan kampanyaları, saatlik indirimleri de bildirim aracılığı ile bildiriyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat