betgram betgram

Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi! İşte zirveden ilk kareler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Almanya Başbakanı Angela Merkel, Dörtlü Zirve'ye katılmak üzere 10 Downing Street'e geldi. Liderlerin zirveye geldikleri anlar kameralara böyle yansıdı.

Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi! İşte zirveden ilk kareler
Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi! İşte zirveden ilk kareler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO İttifakı'nın kuruluşunun 70. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenecek NATO Liderler Toplantısı'na katılmak üzere İngiltere'nin başkenti Londra'ya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dörtlü Suriye Zirvesi için Başbakanlık ofisi "10 Numara"ya geldi. Erdoğan, Dörtlü Zirve için Başbakanlık Ofisi'ne gelişinde gazetecileri selamladı.

ZİRVE SONA ERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Almanya Başbakanı Angela Merkel'in katılımıyla gerçekleştirilen Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi. Zirve yaklaşık bir saat sürdü. Zirve sonrası konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Zirve gayet iyi geçti" dedi.

BAKANLAR DA EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaretinde eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye konulu Dörtlü Zirve sonrası açıklama: Zirve gayet iyi geçtiCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye konulu Dörtlü Zirve sonrası açıklama: Zirve gayet iyi geçti Trump, bir kez daha S-400 konusunda Türkiye'ye destek verdiTrump, bir kez daha S-400 konusunda Türkiye'ye destek verdi Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan NATO açıklaması: Sözlerimin arkasındayımFransa Cumhurbaşkanı Macron'dan NATO açıklaması: Sözlerimin arkasındayım

Haber Videosu

: Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi! İşte zirveden ilk kareler
Suriye konulu Dörtlü Zirve sona erdi! İşte zirveden ilk kareler - Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500