Kiralık Sunucu Hizmetleri

Web sitenizin ihtiyaç duyacağı sunucu hizmetlerini ekonomik bütçeler ile profesyonel bir şekilde karşılayabilmeniz için sizlere kiralık sunucu hizmetleri veriyoruz.

Kiralık Sunucu Hizmetleri
Kiralık Sunucu Hizmetleri Yeni Kalem

Web sitenizin ihtiyaç duyacağı sunucu hizmetlerini ekonomik bütçeler ile profesyonel bir şekilde karşılayabilmeniz için sizlere kiralık sunucu hizmetleri veriyoruz. 4 farklı paket halinde sizlere sunmuş olduğumuz sunucu hizmetleri içinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kiralayabiliyorsunuz. Kiralık sunucu hizmeti sonrasında sizlere ücretsiz olarak taşıma hizmeti de veriyor ve verilerinizin güvenli bir şekilde kayıp yaşamadan taşınmasını sağlıyoruz. Tier2+ veri merkezi ile iş sürekliliği sağlayan firma olarak VMWare Esxi alt yapısına sahip DELL donanım kalitesinde online yönetim panellerini sizlere sunuyoruz.

Profesyonel olarak alacağınız hosting hizmetleri, sanal sunucu hizmetlerinde anında aktivasyon garantisi alıyor, 7/24 hizmet alma garantisine sahip oluyorsunuz. Türkiye lokasyonlu sunucular ile sizlere daha hızlı erişim sağlanabilecek hem de web sitenizin trafiğinin artmasını sağlayabileceksiniz. Sizlere sunmuş olduğunuz sanal sunucular ile Türkçe kontrol panellerine sahip oluyor, pratik yönetim paneli sayesinde kontrol mekanizmanız daha profesyonel olacaktır.

Yüksek oranlı erişebilir olması, erişim değerini sabit tutması ve güncel donanımlar ile sizleri destekliyor olması sayesinde sanal sunucuların yüksek performanslara sahip olmasını sağlıyor, maksimum performans ile kesintiler yaşamanızı önlüyoruz. Size sunmuş olduğumuz paketlerde yer alan disk alanı, aylık trafik kapasitesi, kontrol paneli özellikleri, hesap açma izni sayısı, limitsiz alt özellik gibi özellikler ile sitenizin ihtiyaç duyacağı tüm özelliklere sahip oluyorsunuz. Aylık 50 TL den başlayan fiyatlar ile sizlere sunulan paketleri satın aldığınızda anlık aktivasyon sağlayabiliyorsunuz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın 6'ıncı gününde 550 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın karşı çıktığı Barış Pınarı Harekatı'na sosyalist Venezüella destek verdi