betgram kalebet

Eco Label Sertifikasının Önemi

Eco Label etiketleme sistemi, günümüzde uluslararası alanda ihraç edilecek ürünlerin kabul edilebilirliğini sağlayan, Organik ürünler olduğunu kanıtlayan ve ürün hakkında daha fazla bilgi sağlayan testlerdir.

Eco Label Sertifikasının Önemi
Eco Label Sertifikasının Önemi Yeni Kalem

Eco Label etiketleme sistemi, günümüzde uluslararası alanda ihraç edilecek ürünlerin kabul edilebilirliğini sağlayan, Organik ürünler olduğunu kanıtlayan ve ürün hakkında daha fazla bilgi sağlayan testlerdir. Tip 1, Tip 2, Tip 3 olarak yapılan testler ile ürün hakkında detaylı bilgiler elde etmenin yanı sıra ürünün Doğal bir ürün olup olmadığını öğrenebilir, ürünün üretildiği çevrenin yaşanabilir bir çevre olduğunu belgeleyebilirsiniz. Ürün hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bu testler ile ürün içeriğinde yer alan tüm etken maddeleri de şeffaf bir şekilde sunabiliyorsunuz.

Ekolojik testler olarak da kabul edilen eko etiketleme sistemleri ile ürün ve ürünün yetiştirildiği yer ile ilgili gerçek bilgileri müşterilerinize sunduğunuz için güvenilirliğinizi pekiştirmiş oluyorsunuz. Eko etiketleme sistemi ile test edilmeyen ürünler, ihraç edildikleri ülkelerde kabul edilmeyip iade edilirken Eco Label sistemine tabi tutulan ürünlerde bu sorun söz konusu olmamaktadır. Ekoloji konusunda çevresel kriterlerin karşılandığını kanıtlayabileceğiniz ve bu kriterleri standartlara göre karşıladığınızı belgeleyebileceğiniz sistemler olarak rekabet avantajı da sağlamış oluyorsunuz.

Eko etiketleme sistemleri konusunda ve Eco Label testleri ile ilgili test hizmetleri alabileceğiniz, profesyonel bir şekilde destek ve teknik yardım alarak firmanızın iyileştirilmesini sağlayabileceğiniz bir kuruluş olarak sizlere hizmet veriyoruz. Sahip olduğumuz tecrübe ile sizlere uluslararası geçerliliği olan sertifikaları ve belgelendirme hizmetlerini sizlere sunuyor, firmanızın kalitesini artırıyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat