Bim Çalışma Şartları 2019, Bim Maaşları 2019 yılında ne kadar ? Detaylar haberimizde

Bir çok kişinin iş başvurusu yaptığı Bim toptan marketler zinciri için çalışma şartları neler ? Bim Çalışma şartları ve bim maaşları 2019 hakkında detaylar ve güncel bilgiler haberimizde

Bim Çalışma Şartları 2019, Bim Maaşları 2019 yılında ne kadar ? Detaylar haberimizde
Bim Çalışma Şartları 2019, Bim Maaşları 2019 yılında ne kadar ? Detaylar haberimizde

Bir çok kişinin iş arayışında başvuru yaptığı bim toptan marketler zinciri için merak edilen bütün bilgiler bu haberde. Merak edilen soruların başında bim çalışma şartları neler geliyor. 2019 bim maaşları ve 2019 bim çalışma şartları sorularının cevapları ve bimde çalışmak isteyenler için detaylı bilgiler bu haberde. 

İş arama çalışmları yapanların genelde başvuru yaptığı bim marketler zinciri bir çok mağazası ise sürekli eleman alımına devam ediyor. Peki Bim sürekli yaptığı eleman alımlarında çalışanlara ne şartlar sunuyor. Bim de yükselme şansınız nedir ? Bu sorulara cevap arayanlar haberimizi dikaktli bir şekilde okuyun. 

Bim Çalışma Şartları

Bim marketler zincirine bu haberi okuyan hemen hemen herkes gitmiştir diye düşünüyorum. Marketlerde olan yoğunlukları biliyorsunuzdur. Bim marketlerde çalışan herkes yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Bim de işe başladığınız zaman ilk şart herkes her işi yapabilir şartıdır. Kasiyer, reyoncu ayrımı yoktur. Bu demek oluyor ki mağaza müdür de olsanız kasaya geçmeniz gerekebilir. Bimde yükselme şansı da verilmektedir. Gösterdiğiniz performansa göre yükselme fırsatını yakalabilirsiniz.

Bim Maaşları Ne Kadar ?

Evet çalışma şartları aslında zor gibi görünüyor fakat yardımlaşarak çalışıldığı zaman çokta zor bir çalışma ortamı değil. Sadece yopunlukla baş etmeniz gerekmektedir. Bim başvurunuzun kabul edilmesi ve işe başlamanız dahilinde ilk dört ay işkur bünyesinde çalışırsınız. Yani ilk dört ay maaşınızı işkur öder. Sonrasında ise bim kadrolu elemanı olarak devam edersiniz. 

Bim'de ilk başlamanızda asgari ücret ile başlarsınız. Fakat sonrasında performansınıza göre yükseldiğinizde orantılı olarak maaşınızda da artış olur. Bunların yanında bim çalışanlarına primde ödemektedir. Bu primler 150 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir.

Bim İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bim iş başvurusunu işkur üzerinden yada en yakın bim şubelerinden form doldurarak yapabilirsiniz. https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx bu adrestende form gönderebilirsiniz.

bim maaşları bim çalışma şartları bim maaşları 2019 bim çalışma şartları 2019 iş başvuruları iş ilanları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor