Yurt Dışı Tatili İçin En İyi Sualtı Otelleri, Buraları kesinlikle görmelisiniz

Bu haberimiz biraz pahalı bir haber olabilir ama eğer yurt dışı tatili düşünüyorsanız en iyi sualtı otelleri kesinlik görmelisiniz. Evet sualtı oteller yanlış duymadınız. Dikkat...Bu haberimizi incelediğiniz zaman kimler gidiyor ne zenginler var diyebilirsiniz.

Yurt Dışı Tatili İçin En İyi Sualtı Otelleri, Buraları kesinlikle görmelisiniz
Yurt Dışı Tatili İçin En İyi Sualtı Otelleri, Buraları kesinlikle görmelisiniz

Evet bu haberi okuduktan sonra ya buralara nasıl gideceğiz biz diyenlerde olabilir ve ya işte burası tam aradığım yer bu yaz buraya gideceğim diyende olabilir. Biz bu haberi hazırlarken vay be gerçekten ne oteller var çok güzel diyerek hazırladık. Yurt dışı tatiline gideceklerin kesinlikle görmesini istediğimiz için sizlere bu otelleri göstermek istedik. Evet sizlere sunduğumuz bu otelelr biraz pahalı ve lüks oteller olabilir ama gidebilecek olanlar için çok beğeneceğiniz bir liste. İşte sizler için hazırladığımız yurt dışı tatili için en iyi sualtı otelleri.

  • Maldivler, Maldiv Villaları

Maldivlerde Kihavah Huravalhi adasında yer alan Maldiv Villaları eşsiz güzelliği ile sizlere mükemmel bir tatil fırsatı sunacak. Sualtı restoranı ile yemeğinizi yerken sualtını canlı canlı gözlemleyebileceksiniz. Maldiv Villaları su altı restoranı dalga durumuna göre sualrında 1-2 metre derinliğe ulaşmaktadır.

  • Birleşik Arap Emirlikleri, Atlantis Palmiye Dubai

Palmiye ağaçları ile Basra Körfezi'nin eşsiz manzarasına şahitlik edeceğiniz bu otel size tatilde eşsiz bir görsellik sunacaktır. Üst tarafı ayrı bir güzellik taşıyan otelde özel bir asansör ile deniz altında yer alan odalara indiğiniz zaman gözlerinize inanamayacaksınız. Tamamiyle lükslüğü sonuna kadar yaşatan bu odalar bir hayli göz alıcı. Odalarda yer alan özel yapım camlardan çok güzel başka bir yerde bulamayacağınız bir denizaltı macerası yaşayabilirsiniz.Bu odalarda denizlatında sizleri sürprizler bekliyor olabilir özellikle vatoz, köpek balığı gibi sürprizler sizi sizden alabilir.

  • Maldivler, Conrad Maldivler

Dünya'nın ilk deniz altı restoranı olmaz özelliğini taşıyan bu otel yemek sırasında denizaltı restoranından hiç çıkmak istemeyebilirsiniz. Yemeğinizi yerken üstünüzden yanınızdan hangi deniz canlısının geçeceği belli olmuyor. Hafif ve sade tasarımı ile de çok beğenilen restoran yemekleri ile de çok güzel çeşitler sunuyor.

  • Maldivler, Niyama Özel Adaları

Maldivler'de bu tür eşsiz otellere rastlanmanız şaşırtıcı bir olay değil. Tatil cenneti ve çok lüks yatırımların olduğu bir nokta. Niyama Özel Adaları da bunlardan biri. Yine denizaltı restoranı ile sizleri büyüleyecek bir otel. Suyun 6 metre altında bulunan restoran ile sizleri büyülecek bir yapıya sahip. Su altında bulunan gece kulübü ile su ütünde ne var unutabilirsiniz. Üstelik fiyat olarak diğerlerine göre gayet uygun.

 

 

denizaltı otel deniz altı oteller en iyi denizaltı oteller
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi