Panama Denizcilik Vasıfsız Gemi Personeli Alımı İlanı

Gemi personeli alım ilanları kapsamında Panama Denizcilik yayınladığı ilan ile dolgun maaşlı vasıflı vasıfsız gemi personeli aramaktadır. İlan hakkında detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Panama Denizcilik Vasıfsız Gemi Personeli Alımı İlanı
Panama Denizcilik Vasıfsız Gemi Personeli Alımı İlanı

Eğer dolgun ücretli bir iş istiyorsanız gemi perosoneli ilanları tam size göre. İşte bu ilanlardan biri de Panama Denizcilik vasıflı vasıfsız gemi personeli ilanı. Eğer seyahat engeliniz yoksa ki gemi personeli işçiliği uzun süreli seyahatler içerir ve dolgun bir ücret kazanıyım diyorsanız tam size göre bir ilan. Gemi personeli olmak için de sizden bir vasıf beklenmez üstelik verilen ücretler gerçekten sizi tatmin edecek ücretler. Fakat bazı şartları göz önünde bulundurarak bu ilanlara başvurmanızı tavsiye ederiz. Gelelim ilan detaylarına ;

Panam Denizcilik Vasıfsız Gemi Personeli İlanı

Panama Denizcilik, Türkiye ve uluslararası kuru yük, konteyner, tanker, ve seyahat işleri ve özel yatlarda çalıştırılmak üzere sertifikalı görev yapacak vasıfsız elemanlar aramaktadır. Maaş olarak dolgun bir ücretle üstelik dolar üzerinden maaş veren şirket güvertede bakım onarım, raspa ve boya işleri ile uğraşacak vardiyalı çalışma şartlarına uygun personel alımı yapmaktadır. 

Gemi Adamı cüzdanı olmayanlar adaylar içinse Milli Eğitim Bakanlığı ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı onaylı kurslarda sizlere eğitim verip gemi adamı cüzdanı sağlamaktadır. 

Eğer seyahat engeliniz yoksa ve bu işte uzun süreli çalışmak istiyorsanız vasıflı vasıfsız fark etmez yetiştirlmek üzere bu işe talip olabilirsiniz. 

Şartları ise bütün sosyal haklar ve dolgun ücretler. Panama Denizcilik iş başı yapacak olan adaylarına Maaş + Mesai + İkramiye + SGK + Yemek fırsatı sunmaktadır. 

Gemi Personeli İçin Başvuracak Olan Adaylardan Aranan Şartlar

Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımız dan bilgi edinebilirler.

Not: İlgili adayların T.C. vatandaşı olması ve sabıka kaydının olmaması şartı ile telefonlarımızdan başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizle hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-16:00 saatleri arası iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim İçin ;

0324 325 16 16

0324 325 16 46

0535 382 89 09

0546 536 12 06

0555 046 36 16 

Adres : İnönü Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:343, 33130 Yenişehir/Mersin

İlanın  Detaylarına https://www.isbul.net/panama-denizcilik/vasifsiz-gemi-personeli-is-ilani-182602 adresinden ulaşabilirsiniz.

panama denizcilik gemi personeli gemi personeli iş ilanı gemi personeli ilanları dolgun ücretli işler yüksek maaşlı işler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor