Çed Raporu Nasıl Alınır, Ankara Çevre Danışmanlık Firması

Çed Raporu alacak olan işletmeler Çed raporu Nasıl Alınır sorusuna yanıtı Ankara Çevre Danışmanlık Firması SİEN ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK ÖLÇÜM LAB. ENERJİMAD.İNŞ.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. şirketinde bulabilirler. Detaylar haberimizde...

Çed Raporu Nasıl Alınır, Ankara Çevre Danışmanlık Firması
Çed Raporu Nasıl Alınır, Ankara Çevre Danışmanlık Firması

Çed Raporu , Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kararı alınan ve 25 Kasım 2014 Salı günü yayınlanan 29186 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmış ve yürürlüğe girmiştir. Bu kapsamda Çevre Danışmalık Firmaları Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi alarak Çed Raporu alması gereken firmalara bu konuda destek sağlamaktadır. 

SİEN ÇEVRE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK ÖLÇÜM LAB. ENERJİMAD.İNŞ.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. de Çevre Danışmanlık yeterlilik belgesine sahip olan ve uzman mühendis kadrosu ile Çed Raporu alma konusunda bu firmalara destek olmaktadır. 

Çevre Yeterlilik belgesine sahip olan ve uzman mühendis kadrosu ile hizmet veren Sien Çevre Danışmanlık Çed raporu konusunda profesyonel hizmet vermektedir. 

Çed Raporu Kapsamında ;

  • Saha denetimi ile firma sahasında yürütlen tüm işler incelenir ve çevre için çözümler üretilir. Bu çözümler firmanın yönetim kadrosuna sunularak rapor edilir.
  • Firmanızın Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan çevre mevzuatı konusunda istenilen belgeleri  kontrolü ve bu belgelerin uygunluğu kontrol edilir. Alınacak olan lisanslar için firma yetkililerine rapo sunulur ve işleyiş belilenerek lisans işlemleri başlatılır.
  • Firmanızın yine mvzuat gereği yapılması gereken iç araştımaları ve düzenlemeleri raporlanır ve firma yetkililerine sunulur.
  • Atık yönetim konusu firmaların yaşadığı en büyük sıkıntıdır. Çıkan her atık doğru şekilde değerlendirilmelidir. Atıkların doğru şekilde yönetilmesi Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayınlanan mevzuata göre zorunludur. Bu önemli aşamada Çevre danışmanlık firmamız atık planı oluşturarak firmaya sunmaktadır.

 

Sien Çevre Danışmanlık ve Çed Raporu Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

  • Çevre Danışmanlık
  • Çed Raporu
  • Mühendislik ve Danışmanlık
  • Ölçüm ve Raporlama

Sien Çevre Danışmanlık ve Çed Raporu İletişim Bilgileri

Web Sitesi : www.sien.com.tr

Adres : Mustafa Kemal Mah. 2131.Cad No:16/4 Çankaya/ANKARA

Telefon : 0312 484 8829

İletişim : 0543 824 9225

Fax : 0312 484 8830

Mail : info@sien.com.tr 

çed raporu çed raporu nasıl alınır çed raporu yönetmeliği ankara çevre danışmanlık çevre danışmanlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor