Ev Hanımları Evden Çalışarak 800 TL Kazanabilecek

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjdeli haber geldi. Ev Hanımları evden çalışarak 800 TL kazanabilecek. Üstelik sadece günlük 3-4 saat çalışarak ev hanımları evlerine 600 ile 800 TL arası ek gelir kazandırabilirsiniz.

Ev Hanımları Evden Çalışarak 800 TL Kazanabilecek
Ev Hanımları Evden Çalışarak 800 TL Kazanabilecek Ahmet Temiz

İŞKUR'dan ev hanımlarına müjdeli haber geldi. Ev Hanımları evden çalışarak 800 TL kazanabilecek. Üstelik sadece günlük 3-4 saat çalışarak ev hanımları evlerine 600 ile 800 TL arası ek gelir kazandırabilirsiniz. Kadınların istihdam konusunda devletin başlattığı projelere bir yenisi daha eklendi. iŞKUR tarafından yapılan açıklamada bu projelere ev hanımları da dahil edildi. Ev hanımları evden 3-4 saat çalışarak evlerine 600 ile 800 TL arası ek gelir kazandırabilecek. 

Ev Hanımlar Evden Ne İş yapacaklar

Aslında hemen hemen bütün ev hanımlarının merak ettiği yapmak istediği işler yaparak gelir elde edebilirsiniz. Yapılacak işler nikah şekeri, bitki çayı paketleme, sabun, tel toka kutulama, kulak çubuğu ambalajlama, poşet katlama, cetvel seti hazırlama, küpe arkası takma, takı tasarımı, tırnak kutulama, mandal montajı, gömlek yakası dikme, peçete halkası yapma, gibi işler yapacak. 

Ev Hanımları İŞKUR'a başvuru nasıl yapılır ?

İŞKUR tarafından sunulan bu imkandan yararlanmak isteyen kadınlar, kuruma giderek iş ve meslek danışmanları aracılığıyla kayıt yaptırarak, sisteme kaydedilecek. Kadınların eğitim sertifika ve belgeleri dikkate alınarak, evde yapmalarına uygun olan işler, SMS'le iletilecek. 

ev hanımı ek gelir ev hanımı gelir ev hanımları iş evden iş işkur işkur haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
19 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor mı ? Yoksa Diziler yarışı kim kazandı ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?
17 Şubat 2019 Pazar Günü Reyting Sonuçları Survivor Mı ? Diziler Mi ?