Gizlice Profile Bakanları Tespit Etme

Sosyal medya kullanımının artması ve arttıkça da farklılaşması, her geçen gün yeni ihtiyaçlar, yeni sorunlar doğuruyor.

Gizlice Profile Bakanları Tespit Etme
Gizlice Profile Bakanları Tespit Etme

Sosyal medya kullanımının artması ve arttıkça da farklılaşması, her geçen gün yeni ihtiyaçlar, yeni sorunlar doğuruyor. Özellikle de gizlice profilimizi ziyaret edip, bizi inceleyenleri öğrenmek en çok istenen şeylerden biri oldu. Bunu, arama motorlarında oldukça fazla şekilde İnstagram profilime kim baktı ve Twitter profilime bakanlar cümlelerinin aratılmasından anlamak mümkün. Profilime kim baktı ? Sorusunun cevabını vermek için kurulmuş stalkci.org adresinde hizmet veren Stalkci adlı bir sitesi mevcut.

Stalkci Nedir?

Stalkci, sosyal medya kullanıcılarının İnstagram profilime bakanlar gibi sorularına cevap olmak için kurulmuş bir web sitesidir. Türkçe'si iz sürmek olan stalk kelimesinden ismi türetilmiş olan bu web sitesi, profile gizlice bakanların izini sürüyor ve tespit ediyor. Günümüzde özellikle de kadın-erkek ilişkilerinde iki taraf da cesaretsiz davranabiliyor ve zamanını sadece karşı tarafın profilini inceleyerek harcayabiliyor. İşte Stalkci sayesinde bu öğrenilebilir ve bunu tespit eden kişinin, karşı tarafın ilgisinden emin şekilde gidip konuşması sağlanabiliyor. Bu gibi açılardan oldukça faydalı bir hizmettir.

Stalkci.org Nasıl Kullanılır?

Stalkci, hem Instagram hem de Twitter için hizmet veriyor. Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle Stalkci.org'a girilmelidir. Daha sonra Twitter veya Instagram hesabı ile giriş yapılarak gerekli izinler verilmelidir. Daha sonra Stalkci, özel yazılımı ve metodu sayesinde söz konusu profile bakanları tek tek gösteriyor. Stalkci.org'un kullanımı bu kadar basit ve sadedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
Galatasaraylı Diagne'den açıklama
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor
CHP Sözcüsü Öztrak'tan dikkat çeken açıklamalar: Yeni saldırılara göz kırpılıyor