Yerli otomobil TOGG binası önünde görüntülendi!

Yerli otomobil Gebze Bilişim Vadisi'nde yer alan Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu Genel Merkezi'nin kapısında görüntülendi.

Yerli otomobil TOGG binası önünde görüntülendi!
Yerli otomobil TOGG binası önünde görüntülendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 27 Aralık'ta halka tanıtılacak olan yerli otomobil, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın sosyal medyada paylaştığı görüntülerin ardından bir kez daha görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerli otomobilin 27 Aralık'ta Gebze'de tanıtılacağını açıklamasının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, örtülü araçlara ait fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı. Fotoğrafın yayınlanması sonrasında yerli otomobil sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında girdi.

YİNE KAMUFLAJ VARDI

Sosyal medyada TOGG binasının önünde görüntülenen SUV tarzındaki aracın üzerinde yine kamuflaj bulunuyordu. Aracın genel hatlarının belli olduğu görüntülerden sonra vatandaşların 27 Aralık'taki tanıtıma ilgisinin artması bekleniyor.

TOGG binası önünde görüntülenen yerli otomobil

PİNİNFARİNA ŞİRKETİNİN TASARIMINA BENZETİLDİ

Konuşulan konuların başında; yerli otomobilin İtalyan Pininfarina şirketinin tasarladığı K350 consepti ve Vietnam merkezli otomotiv şirketi VinFast için tasarladığı araçlara olan benzerliği oldu.

Sosyal medyada gündem oldu! Yerli otomobilin görüntüsü böyle mi olacak?Sosyal medyada gündem oldu! Yerli otomobilin görüntüsü böyle mi olacak?

Haber Videosu

: Yerli otomobil TOGG binası önünde görüntülendi!
Yerli otomobil TOGG binası önünde görüntülendi! - Ekonomi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat