Örümcek Vinç

Özellikle alanında yeni olan ve her yerde bulunmayan örümcek vinçler ebatları ve kıvrak dönüş kapasitesi ile dikkat çeker.

Örümcek Vinç
Örümcek Vinç Yeni Kalem

Özellikle alanında yeni olan ve her yerde bulunmayan örümcek vinçler ebatları ve kıvrak dönüş kapasitesi ile dikkat çeker. Zaman ve iş gücü noktasında yüksek verim sağlayan kiralık örümcek platform ve vinçler herhangi bir şekilde koku ya da gürültüye sebep olmazlar.

Örümcek Vinç Tercih Etme Sebebi

Hafif ve pratik yapısı ile kolayca taşınıp hareket ettirilebilir.

Dar ve girilemeyecek alanlara erişebilme

Kat ve kat ara kısımlarında hasar oluşturmadan işlem yapabilme imkânı sunar.

Uygun kiralık vinç fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Platformlar

Makaslı ve Akülü Hidrolik seçeneği de bulunan platformlar tasarımın sınırlarını zorluyor. Yük kaldırış direnajı, standardı yüksek çalışma yüksekliği ile göz dolduruyor. Akülü makaslı ve hidrolik motorlu platform, dizel makaslı akülü ve dar-geniş sasili dizel platform çeşitleri iş yükünüzü hafifletecek.

Elektrik Motorlu Yürüyüş Makaslı Platform

Standartlarına göre yüksek kalitede, uzatılıp, katlanabilir platform kısımları ile ikaz sensörleri, alarm düzeneği ve otomatik fren sistemi ile her türlü durum ve koşula karşı aksanları düşünülüp tasarlanmış mühendislik ürünü platformdur.

Örümcek Platform

Sitemiz içerisindeki araçlar içinde yer alan örümcek platformlar; ayak kısımlarından aldıkları denge ile kendi hareket alanlarını oluştururken görünüşlerinden dolayı da bu ismi almışlardır. Özellikle hafif ve ufak boylu bir araç olmaları, günlük hayatta insanların yoğunlukla giriş ve çıkışlarda bulundukları mekânlarda yapılacak işlemlerde tercih edilmişlerdir.

Örümcek platform ve kiralık vinç çeşitlerinden biri de paletli olanlarıdır. Araç kullanılırken palet dediğimiz raylar üzerinde hareket ettirilir. Özel tasarım tekerlekli örümcek platformlarda mevcuttur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi