GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2020 18:34   Güncelleme : 02-01-2020 18:34

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi, yüksek ateş ve karın ağrısı şikayetiyle gittiği özel hastanede hayatını kaybetti.

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Dilvin Ak, yüksek ateş ve karın ağrısı şikayetiyle gittiği özel hastanede hayatını kaybetti. Ak'ın ölümü ailesi ve arkadaşları başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu.

Edinilen bilgiye göre, 13 yaşındaki Dilvin Ak, karın ağrısı ve yüksek ateş şikayetiyle Nazilli'deki özel bir hastaneye götürüldü. Burada tedaviye alınan 13 yaşındaki Dilvin, yaşamını kaybetti.

OTOPSİ İSTENDİ

Nazilli Beşeylül Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Dilvin Ak'ı muayene eden doktorlar, acil servise yatırdı. Gece yarısı fenalaşan Ak'ın tedavisi yoğun bakım ünitesinde sürerken sabaha karşı saat 05.00 sıralarında hayata gözlerini yumdu. Özel hastanenin doktorları tarafından Nazilli Cumhuriyet Savcılığına bilgi verilerek kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi istendi. Ailesinin ve doktorların şoke olduğu ölüm sonrası Dilvin Ak'ın tüm sevenleri yasa boğuldu.

SIRASI ÇİÇEKLERLE SÜSLENDİ

Dilvin Ak'ın eğitim gördüğü Nazilli Merkez Beşeylül Ortaokulundaki 8/C sınıfındaki sırası çiçeklerle donatıldı. 8 yıldır aynı sıraları paylaştığı arkadaşları ise üzüntülerini dile getirdi. Anne-babası ayrı yaşadığı için dedesi ve annesi ile birlikte Nazilli'de dedesinin evinde yaşadığı öğrenilen Dilvin Ak'ın cenazesinin, Durasallı Mahallesi Camii'nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrası Durasallı Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti