Etil Alkol Fiyatları

Etil alkol nedir sorunun en net cevabı, diğer adı etanol olan, alkollü içkilerin veya bazı akaryakıtların üretiminde kullanılan bir maddedir. Bu madde şeker kamışı, buğday, arpa, mısır ve şeker pancarından üretilmektedir.

Etil Alkol Fiyatları
Etil Alkol Fiyatları Yeni Kalem

Etil alkol nedir sorunun en net cevabı, diğer adı etanol olan, alkollü içkilerin veya bazı akaryakıtların üretiminde kullanılan bir maddedir. Bu madde şeker kamışı, buğday, arpa, mısır ve şeker pancarından üretilmektedir. Organik bir bileşiktir. Aynı zamanda saflık derecesi yüksek olan bir maddedir.

Bizler Derman Etil Alkol firması olarak etil alkol satışı yapan yetkili bir noktayız. İnternet sitesi üzerinde satışını yapmakta olduğumuz etil alkolün teslimatını kargo ile yapmaktayız. Etil alkol fiyatları konusunda her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünü satmak için çabalayan ve bunu kendine hedef edinen bir firmayız. Bu hedefimiz doğrultusunda elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti yapmış olduğumuz satış rakamlarına bakıldığında, bizleri memnun etmektedir.

Etil Alkol Özellikleri

Etil alkol renksiz ve yanıcı bir maddedir. Sıvı formunda olduğu için suda çözülme özelliğine de sahiptir. Suyla karışan etil alkolün hacminde bir azalma meydana gelmektedir. Günlük yaşantımızda karşımıza çıkan alkollü içkilerden rakı, viski ve votka gibi içeceklerin içerisinde % 35- 45 gibi bir oranda eril alkol bulunmaktadır. Bu her alkollü içecekte değişen bir orandır. Etil alkol oranı az olan içeceklerin etkisi daha az olurken, yüksek oranlarda etil alkol içeren içecekler daha etkili olmaktadır

Etil alkol aynı zamanda deterjan ve kozmetik sanayinde de hammadde ve yardımcı madde olarak kullanılmaktadır. Dezenfektan özelliği nedeni ile bu sektörler tarafından tercih edilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat