betgram kalebet

Son dakika: İran'dan ABD'ye yeni tehdit: Daha sert intikam yakında

Son dakika: ABD Başkanı Trump'ın geri adım atmasına ve barış çağrısında bulunmasına rağmen İran tehditlerine devam ediyor. İran Devrim Muhafızları, ABD'ye yapılan misillemeyle ilgili olarak 'Daha sert intikam yakında' açıklamasında bulundu.

Son dakika: İran'dan ABD'ye yeni tehdit: Daha sert intikam yakında
Son dakika: İran'dan ABD'ye yeni tehdit: Daha sert intikam yakında

ABD Başkanı Donald Trump'ın İran'la tansiyonu düşürmesi ve Washington yönetiminin Birleşmiş Milletler Güvenlik Kurulu'na (BMGK) gönderdiği mektupla ön koşulsuz görüşmeye hazır olduğunu duyurmasına rağmen İran tehditlerine devam ediyor. İran Devrim Muhafızlarının üst düzey komutanlarından olan Abdullah Araghi, İran'ın ABD'ye yaptığı misilleme saldırılarıyla ilgili olarak "Daha sert intikam yakında" ifadelerini kullandı.

İran Devrim Muhafızları komutanlarından Abdullah Araghi, Kasım Süleymani suikastının ardından İran'ın yaptığı misilleme saldırıları hakkında açıklama yaptı.

"DAHA SERT İNTİKAM YAKINDA"

Reuters'ın Tasnim Haber Ajansı'ndan aktardığı habere göre Araghi, "Daha sert intikam yakında" ifadelerini kullandı.

Tasnim ayrıca Devrim Muhafızları komutan yardımcısı Ali Fadavi ise İran'ın füze saldırılarının ülkenin gücünü gösterdiğini ve ABD'nin tek bir şey bile yapamadığını söyledi.

ABD'NİN BM MEKTUBUNA YANIT

Öte yandan ABD'nin BM'ye yolladığı mektuba İran'dan yanıt geldi.

İran'ın BM Temsilcisi, "Tahran hala Washington'ın yaptırımları altındayken Trump'ın teklifi inanılmaz" ifadelerini kullandı.

Beyaz Saray yönetimi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne bir mektup göndererek Süleymani suikastını meşru müdafaa olarak tanımlamış ve İran ile ön koşulsuz olarak müzakerelere başlamaya hazır olduklarını belirtmişti.

Son dakika: Trump'ın 'barış' teklifine İran'dan yanıt: Yaptırımlar altındayken inanılmaz!Son dakika: Trump'ın 'barış' teklifine İran'dan yanıt: Yaptırımlar altındayken inanılmaz! Son dakika: İran'ın saldırısını haklı bulan Amerika, ön koşulsuz görüşmek istiyorSon dakika: İran'ın saldırısını haklı bulan Amerika, ön koşulsuz görüşmek istiyor ABD Başkanı Trump'ın İran saldırısından hemen sonra çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktıABD Başkanı Trump'ın İran saldırısından hemen sonra çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı ABD Başkanı Trump, İran liderlerine seslendi: Birlikte çalışabilirizABD Başkanı Trump, İran liderlerine seslendi: Birlikte çalışabiliriz Trump'ın çağrısı sonrası NATO, Orta Doğu'da daha fazla rol üstlenecekTrump'ın çağrısı sonrası NATO, Orta Doğu'da daha fazla rol üstlenecek Katyuşa füzesi nedir? Katyuşa füzesi menzili ve katyuşa füzesi özellikleri nelerdir?Katyuşa füzesi nedir? Katyuşa füzesi menzili ve katyuşa füzesi özellikleri nelerdir? Balistik füze nedir? Balistik füze türleri nelerdir? Balistik füze menzili nedir?Balistik füze nedir? Balistik füze türleri nelerdir? Balistik füze menzili nedir?

Haber Videosu

: Son dakika: İran'dan ABD'ye yeni tehdit: Daha sert intikam yakında
Son dakika: İran'dan ABD'ye yeni tehdit: Daha sert intikam yakında - Haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat