betgram kalebet

Marmara Denizi beşik gibi! Sabahtan bu yana 54 deprem oldu

Marmara Denizi'nde sabahtan bu yana 54 deprem meydana geldi. Kandilli'dan alınan bilgilere göre depremlerin en büyüğü saat 16:37'de 4,7 şiddetinde gerçekleşti.

Marmara Denizi beşik gibi! Sabahtan bu yana 54 deprem oldu
Marmara Denizi beşik gibi! Sabahtan bu yana 54 deprem oldu

Marmara Denizi'nde küçük depremler yaşanıyor. Sabah 06:28'de meydana gelen ilk depremin ardından toplam 54 deprem meydana geldi.

Kuzey Anadolu Fay Hattı'nda hareketlilik. Kandilli Rasathanesi verilerine göre büyüklüğü 0.8 ile 4,7 arasında değişen 54 deprem meydana geldi. Depremlerin en büyüğü İstanbul'da saat 16:37'de gerçekleşen 4,7 şiddetindeki deprem olarak ölçüldü.

EN BÜYÜK DEPREM 20 SANİYE SÜRDÜ

AFAD verilerine göre Marmara Denizi'nin Silivri açıklarında4,7 büyüklüğündeki deprem 40.8626 enleme 28.2061 boylamda gerçekleşti. Uzmanlar 4,7 büyüklüğündeki depremin herhangi bir can veya mal kaybına neden olmayacağını ve korkulacak bir durum olmadığını söyledi. Depremin 20 saniye sürdüğü belirtildi.

İşte sabahtan bu yana meydana gelen depremler:

Son dakika: Marmara Bölgesi'nde korkutan deprem! İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildiSon dakika: Marmara Bölgesi'nde korkutan deprem! İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildi Marmara'da meydana gelen 4,7 şiddetindeki depremden ilk görüntüler geldiMarmara'da meydana gelen 4,7 şiddetindeki depremden ilk görüntüler geldi İmamoğlu'ndan İstanbul'u sallayan depremle ilgili ilk açıklama: Olumsuz bir durum söz konusu değilİmamoğlu'ndan İstanbul'u sallayan depremle ilgili ilk açıklama: Olumsuz bir durum söz konusu değil Deprem sonrası AFAD'tan ilk açıklamalar: Olumsuz bir ihbar bulunmazken 4,7 şiddetindeki deprem, Şarköy'deki depremlerle farklı fay hatları üzerindeDeprem sonrası AFAD'tan ilk açıklamalar: Olumsuz bir ihbar bulunmazken 4,7 şiddetindeki deprem, Şarköy'deki depremlerle farklı fay hatları üzerinde Marmara'da meydana gelen 4,7 şiddetindeki depremden ilk görüntüler geldiMarmara'da meydana gelen 4,7 şiddetindeki depremden ilk görüntüler geldi

Haber Videosu

: Marmara Denizi beşik gibi! Sabahtan bu yana 54 deprem oldu
Marmara Denizi beşik gibi! Sabahtan bu yana 54 deprem oldu - Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
Burak Önal: 'Google dolandırıcılarına dikkat'
İnternet sitesi kuracaklar dikkat
İnternet sitesi kuracaklar dikkat